Ortaokul Matematik Özel Ders

 

Ortaokul Matematik Özel Ders

 

Ortaokul matematik özel ders 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf ve LGS’ ye girecek olan 8.sınıf öğrencilerine yöneliktir. Ortaokul öğrencilerimize matematik dersini en iyi öğretmenlerle, sevdirerek öğretiyoruz. Ezbere değil, mantığa dayalı konu anlatımlarımız ve etkili soru çözümlerimizle her seviyeden öğrenci için kaliteli eğitim vermekteyiz.

 

Ortaokul Özel Matematik Dersi Nasıl Verilir? Avantajları Nelerdir?

 

  • Ortaokulun tüm seviyelerinde verdiğimiz özel derslerde matematik dersi konu kazanımlarının ardından, beceri temelli soru çözerek öğrencilerimizin sorularda ki muhakeme gücünü arttırmaya çalışıyoruz.
  • Ortaokul öğrencilerimizi belirli periyotlarla ünite tarama ve genel deneme sınavlarına tabi tutuyoruz. Bu şekilde öğrencilerimizin matematik dersi ilgi düzeylerini takip ediyoruz. Sınav sonuçlarımıza göre ortaokul matematik özel ders planımızı revize ediyoruz.
  • Ortaokulun her seviyesinden öğrenci ile çalışıyoruz.  Çalıştığımız tüm öğrencilerin matematik ders başarısını yükseltiyoruz.
  • Deneyimli ve profesyonel öğretmenlerle çalışıyoruz.

 

Ortaokul Matematik Dersi Fiyatları Ne Kadar?

 

Ankara’da ortaokul matematik dersi fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Profesyonel Matematik olarak Ankara’da en uygun fiyat ile ortaokul özel matematik dersi hizmeti vermekteyiz. Uygun ücretlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gerek hemen bizimle iletişim geçmektir.