Ankara Matematik Kampı

Ankara Matematik Kampı

 

Ankara’da öğrenciler için en güzel imkanı sunuyoruz. Matematik dersini öğrenmenin en kolay ve eğlenceli yöntemi Ankara matematik kampı ve öğrencilerimiz bu kampa arkadaşları ile de katılabiliyorlar.

Bu kampta neler yapıyoruz;

  • Eğitimcilerimiz, matematik dersi ile ilgili soruları A’dan Z’ye cevaplandırıyor.
  • Yaz aylarını matematik alt yapınızı geliştirerek, en verimli bir şekilde değerlendirmesini sağlıyoruz.
  • Anlamadığınız konuları öğrenebileceğiniz keyifli bir ortam sunuyoruz.
  • Matematik soruları nasıl çözülür? sorusuna cevap veriyoruz ve kamp süresi boyunca soru çözme tekniklerini sizlere öğretiyoruz.
  • Arkadaşlarınız ile keyifli bir ortamda matematik dersi çalışmanızı sağlıyoruz.
  • Matematik sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacak özel taktikleri sizlerle paylaşıyoruz.
  • İlköğretim, lise, LGS, TYT, AYT, YKS üniversite hazırlık matematik özel derslerimizle eksiklerinizi tamamlama şansı.

Bizce; zaman kaybetmeden bu kampa katılmalısın!

 

Ankara Matematik Kampına Bekliyoruz...

 

Sadece Ankara’da bulunan öğrenciler için düzenlediğimiz bu kamp etkinliğimiz sayesinde öğrencilerimizin matematik dersini çalışabilecekleri en güzel ortamı sunmaktayız.

İddia ediyoruz ki; bu kampta sıkılmak yok, sıkıcı konu anlatımları yok, zaman kaybı yok…sadece; motivasyon var, başarı ve özgüven var…

Matematik seviyeniz sıfır olabilir, bu durum kampa katılmanızda bir engel değildir. Her seviyede öğrencimiz için Ankara matematik kampı etkinliğimiz uygundur. Hatta arkadaşınız ile birlikte dahil olabilir, bu sayede ortamı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Matematiğin anlamadığınız kısımlarını, merak ettiğiniz soruları, anlamadığınız konuları, çözmek istediğiniz soruları bizlerle bu kamp ortamında paylaşabilirsiniz. İşte bu da sizin yaz aylarını en verimli bir şekilde geçirebilmeniz için güzel bir fırsat. Kaçırmamanızı öneririz ve bekliyoruz...

 

Ankara Matematik Kampı Fiyatları Ne Kadar?

 

Sizlere dudak uçuklatacak bir fiyat teklifi sunacağımızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz çünkü hemen her öğrencimizin bu kamp etkinliğine dahil olabilmesi için Ankara matematik kampı fiyatlarını olabildiği kadar makul seviyelerde tutmaktayız. Ayrıca tek başına değil de arkadaş grubu ile bu kampa dahil olacak öğrencilerimiz için fiyatlandırmamızın daha uygun olabileceğini de belirtmek isteriz.

Fiyatlandırma esaslarımız öğrencimizin mevcut durumuna göre değişkenlik gösteriyor olduğundan dolayı, özel bir fiyat teklifi verebilmemiz ancak iletişime geçtiğiniz zaman mümkün olmaktadır. Bu bağlamda zaman kaybetmeden iletişime geçmenizi öneririz. Bu sayede daha fazla bilgi edinebilir ve sizlere iyi bir fiyat teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.