Özel Ders Veren Matematik Öğretmeni

Dudak uçuklatan özel ders fiyatları moralinizi bozuyorsa, uygun fiyatlı özel ders veren matematik öğretmeni ile şimdi tanışabilirsiniz. Üstelik konular sıkıcı bir dille değil; yeni, eğlenceli, açık ve net anlaşılır bir dil ile öğretilmektedir.

Her seviyeden öğrencimizin matematik dersinde başarılı olacağını garanti ediyoruz….

Buna göre;

   - İlköğretim 5, 6, 7, 8 ve lise 9, 10, 11, 12. sınıf öğrencilerimiz için; konu anlatımı, derslere yardımcı, soru çözümü, yıl sonu sınavına hazırlık, okul ortalamasını yükseltmeye yönelik çalışma gerçekleştirebiliriz.

   - Liseye giriş sınavına hazırlık sürecinde öğrencimizin LGS matematik alanında sorumlu olduğu konular ve bu konulardan gelecek soruların çözümüne yönelik çalışma gerçekleştirebiliriz.

   - Öğrencimizi ve aynı zamanda mezun durumdaki adayımızı da; üniversiteye giriş sınavı olan YKS’ye hazırlayabiliriz. Bu sınavın birinci aşaması olan TYT’de temel konular, ikinci aşaması olan AYT’de ise ileri seviye matematik ders konuları işlenmektedir. Öğrencimizin hedef ve talebi doğrultusunda sadece TYT’ye ya da hem TYT hem de AYT’ye yönelik hazırlık çalışması gerçekleştirebiliyoruz.

Zorlukların artık kolaylık olduğu bu özel ders imkanımız ile öğrencilerimizin her daim motivasyonlarını yüksek tutmaktayız. Çünkü bizleri daha önce tercih eden bir çok öğrencimizin de iyi yerlere gelmesinde yardımcı olduk. Şimdi sıra ise bizleri tercih edecek, yeni arkadaşlarımızda!

Özel ders veren matematik öğretmeni için bir servet harcamanıza gerek yok! Matematik dersinin bazı öğrencilerimiz açısından, içinden çıkılamaz bir labirent gibi göründüğünü de biliyoruz. Bizler bu bağlamda öğrencimizin seviyesine uygun, doğru bir yaklaşım ile onun matematik dersi ile ilgili hedefler edinmesini ve hedeflerine dört elle sarılmasını sağlıyoruz.

Özel derslerimiz; aynı zamanda liseden mezun olan adaylarımız için de geçerlidir. Bu adaylarımız üniversiteye giriş sınavında belki ilk kez belki de; ikinci, üçüncü kez şanslarını deniyorlar ya da belirli bir sayısal ön lisans ya da lisans programını hedefliyor olabilirler. Bu durumda mezun durumdaki adayımız için de özel ders veren matematik öğretmeni ile TYT ya da TYT-AYT Matematik alanlarına yönelik en sağlam çalışmayı gerçekleştirebilmeleri sağlanmaktadır. Bu bağlamda bizleri tercih eden adayın kısa bir zaman zarfı içerisinde kendisini ne kadar geliştirdiğini fark edecek ve motivasyonu yüksek bir şekilde çalışmalarını sürdürecektir.