Mezun Öğrenciler için Matematik Özel Ders

 

Mezun Öğrenciler için Matematik Özel Ders

 

Liseden mezun olan öğrencilerimiz, üniversiteye giriş sınavına hazırlanırken ayrıca bir stresli ruh haline bürünüyorlar. Bunun nedeni ise artık zaman kaybetmeden, hedefledikleri mesleğe ulaşabilmek ve bunun için de hedefledikleri bölümleri bir an önce kazanmak istiyorlar. Mezun öğrenciler için matematik özel ders vererek, mezun durumdaki adaylarımızın hayatının geri kalanını son derece ilgilendiren üniversiteye giriş sınavında iyi bir net sayısı çıkarmalarını sağlıyoruz. Bizleri daha önce tercih eden birçok mezun öğrencimizi başarıya ulaştırdığımız gibi, yeni adaylarımızı da bu sınava tam anlamıyla hazırlamaya hazırız!

 

Mezunlar için; YKS Matematik Özel Dersi

 

YKS Matematik içeriğini; TYT Matematik ve AYT Matematik olarak iki ana kategoride tanımlayabiliriz.

Buna göre;

   - TYT Matematik, temel matematik konularından gelecek, “temel” düzeydeki soru tarzlarını içeren bir testtir.

   - AYT Matematik ise ileri seviyeye yöneliktir.

TYT’den elde edilecek puan 2 yıllık ön lisans programları için önemli olurken, AYT’den elde edilecek puan ise 4 yıllık lisans programları için önemli olmaktadır.

Mezun öğrenciler için matematik özel ders ile öğrencimizin istek, talep ve hedefine bağlı olarak; TYT matematik ya da TYT-AYT Matematik konularına hazırlanmalarını sağlıyoruz.

 

Mezunlar için; TYT-AYT Matematik Özel Dersi

 

Mezun durumdaki adaylarımız, her ne kadar “lise mezunu” sıfatına sahip olsalar da, çeşitli nedenlerden dolayı temel eksiklikleri olabilmektedir. Bu gibi durumda sınavda iyi bir net elde edebilmeleri çok zordur. Bu yüzden dolayı Mezun öğrenciler için matematik özel ders çalışmalarımızın en başında öncelikli olarak öğrencimizin mevcut seviyesini dikkate alıyoruz ve temel eksiklikleri var mı bunu öğreniyoruz. Bu sayede çalışmalarımızı kusursuz bir şekilde sürdürebiliyoruz ve öğrencimizin başarılı olacağını garanti ediyoruz.

 

Mezunlar için Matematik Özel Dersi Fiyatları

 

Mezun öğrenciler için matematik özel ders fiyatları sanıldığı kadar yüksek değildir. Nitekim bizler piyasa genelinde oldukça uygun fiyat tekliflerini sunmaktayız. Öğrencilerimizin fiyatlar konusunda kesin bir bilgi edinebilmesi için ise iletişime geçmeleri gerekmektedir. Hem bu sayede özel ders hizmetimize dair merak ettikleri birçok ayrıntıyı da öğrenebilirler. Öğrencilerimizin sınava kalan zamanlarını en iyi bir şekilde değerlendirmeleri gerekiyor ve bu yüzden en kısa sürede bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz.