YKS Matematik Özel Ders

 

YKS Matematik Özel Ders

 

Üniversiteye giriş sınavı 2018 yılı itibariyle yeni adı; YKS olarak değiştirildi. YKS’de matematik soruları sınavın 1. kısmı olan TYT’de ve ikinci kısmı olan AYT’de gelmektedir.

Buna göre;

     - TYT Matematik daha çok temel matematik konularını kapsayan bir sınav olmasıyla karşımıza çıkmaktadır. Burada gelecek olan soruların kapsamı genellikle lise 9.sınıf ve 10.sınıf döneminde işlenen temel yeterliliği ölçen konular olacaktır.

     - AYT Matematik testinde ise ileri düzey matematik konularından sorular gelecek olup, AYT’de iyi bir net çıkarmak isteyen adayların lise 11sınıf ve 12.sınıf matematik konularına hakim olmaları önemlidir.

Sınava yaklaştığınız her bir gün endişe ediyorsanız, artık zaman kaybetmeden YKS matematik özel ders  almanızı öneririz.

 

YKS Matematik Özel Ders Neden Gerekli?

 

En başta, bizler öğrencilerimizin tabii ki kendi gayretleri ile de bu sınavlarda iyi bir net çıkarabileceklerini biliyoruz ve buna inanıyoruz ancak sınava kalan süreyi en verimli bir şekilde değerlendirmek ise öğrencimizin tek başına gerçekleştirebilmesi zor bir durumdur. Bu aşamada öğrencimizin YKS matematik özel ders hizmetimizden faydalanarak, sınava kadar ki olan süreyi hem TYT hem de AYT matematik alanlarında en iyi bir şekilde başarılı olabilmesini sağlayacak eğitim programını uygulamamızı sağlayabilirler. Nitekim alanında deneyimli, sıkıcı olmayan teknikler ile öğrencilerimizin kısa sürede konuları açık ve net bir şekilde anlayabilmesini sağlayan eğitmenlerimiz aynı zamanda öğrencilerimizin soru çözme becerilerini geliştirerek, bu önemli sınavlardaki soru tarzlarına da aşina olmalarını sağlamaktadır.

 

YKS Matematik Özel Ders Fiyatları

 

Piyasada daha önce gördüğünüz ve duyduğunuz YKS matematik özel ders fiyatları unutmanızı öneriyoruz. Çünkü bizler fiyat konusunda oldukça uygun bir teklif sunmaktayız.

Unutmayın;

     - TYT’nin etkisi %40 ve bu etki hiç de azımsanacak kadar az bir oran değil! Özellikle de lisans programlarını hedefliyorsanız temel becerinizi kanıtlamanız gerekiyor.

     - AYT %60 oranında etki ediyor ve bu özellikle de sayısal öğrencilerimizin kaderini değiştirecek bir orandır. Bu alanda pek çok rakip var ve 1 net bile, binlerce rakibin önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Sizde evinizde YKS matematik özel ders veren deneyimli öğretmenlerden özel matematik dersi alın, YKS 'de başarıyı şansa bırakmayın!