Sinpaş Matematik Özel Ders

Sinpaş Matematik Özel Ders

Ankara Çankaya Sinpaş sitesinde oturan ilköğretim ve lise öğrencileri için okula takviye özel matematik dersi, 8.sınıf LGS hazırlık, lise 12 .sınıf ve liseden mezun olmuş öğrenciler için TYT, AYT, YKS matematik özel ders seçenekllerimiz ile siz değerli velilerimizin sevgili çocukları için hizmetinizdeyiz. 

Sinpaş Matematik Özel Ders Öğretmenleri

Profesyonel Matematik bünyesinde çalışan öğretmenlerimiz en az 15 yıllık, özel okul ve dersane tecrübesine sahip deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenleri matematik özel derslerimizi öğrencinin evininde bire bir veya 2 kişilik gruplar halinde vermektedir.  

Matematik Özel Ders Sistemimiz

İlköğretim ve lise öğrencileri için haftada 2 saat ( 60 dk + 60 dk ) olarak her hafta düzenli ve planlı olarak matematik özel derslerimiz yapılmaktadır. TYT ve AYT hazırlık öğrencileri için 2 saat matematik, 2 saat geometri olmak üzere haftalık 4 saat olarak veilmektedir. ( Öğrencinin seviyesi ve başarı durumuna görede haftalık 2 saat olarakta planlama yapılabilmektedir) 

Ankara Çankaya Sinpaş sitesinde hali hazırda matematik özel ders alan 4 öğrencimiz bulunmaktadır. Sizde çocuğunuzun matematik dersinde başarılı olmasını istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin!

Biz öğrenmeye, öğretmeye ve başarmaya hazırırız.

Peki ya siz?