TYT AYT YKS Matematik Yaz Kampı

TYT-YKS-AYT Matematik Yaz Kampı

 

Sizlere bu yazımızda üniversite sınavına hazırlanmanın en eğlenceli yönteminden bahsedeceğiz. Bu yöntemin adı TYT-YKS-AYT matematik kampı … peki bu kampın ne özelliği var? Yazımızın devamına bakalım...

Biliyorsunuz ki 2018 yılında değişen üniversiteye giriş sınavı sonucunda; YKS, TYT ve AYT ifadeleri karşımıza çıktı. Bu ifadeler ne anlama geliyor?

  • TYT : Temel Yeterlilik Testi
  • AYT : Alan Yerlilik Testi
  • YKS : Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı

 

Yani; YKS hem TYT hem de AYT’yi ifade etmek için ya da her iki testi de ifade etmek için kullanılan bir tanımdır.

Sonuç olarak; TYT-YKS-AYT matematik kampı etkinliği TYT, AYT ya da her iki testte de iyi bir net çıkarmak isteyenlerin katılabileceği bir kamptır. Bu kampı aynı zamanda üniversite sınavına hazırlık kampı olarak da tanımlayabiliriz.

 

Üniversite Sınavına Hazırlık Kampı

 

TYT-YKS-AYT matematik kampı sayesinde YKS matematik kısmında çıkması muhtemel tüm soru tiplerine hazırlıklı olacaksınız. Bu kamp etkinliğimizde özellikle de sorumlu olduğunuz konular üzerinde durmaktayız. Ancak eğitimlerimizde gruplandırma yapıyoruz çünkü bildiğiniz gibi bazı adayları sadece TYT bazı adaylarımızı ise hem TYT hem de AYT ilgilendirmektedir. Dolayısıyla da üniversitede öğrenim görmeyi planladığınız ön lisans ya da lisans programına göre katılacağınız testin matematik kısmında en iyi net sayısını çıkarmanız için bu kamp programını düzenliyoruz. Programımızda TYT matematik ve AYT matematik gruplarının yanı sıra TYT-AYT Matematik grubu ile de çalışmamızı gerçekleştirmekteyiz.

Kampımızda sadece matematik konularını işlemiyoruz. Elbette ki temel amacımız sınavda sorumlu olduğunu matematik konularını en iyi bir şekilde öğrenmeniz ve bu konular ile ilgili gelecek soruları da doğru bir yaklaşım ile hızlı bir şekilde çözebilmenizdir. Ancak bu çalışmalarda iyi bir başarının elde edilebilmesi bizce; motivasyonunuzun yüksek olması, planlı bir çalışma ve aynı zamanda doğru bir sınav psikolojisi ile mümkün olacaktır. Bu yüzden sınava hazırlık sürecinde rahat bir psikoloji ile sınava hazırlanabilmeniz için gerekli taktikleri vermekteyiz.

 

TYT YKS AYT Matematik Yaz Kampı Ne Zaman?

 

11.Sınıftan 12.sınıfa geçmiş veya 12.sınıfta üniversite giriş sınavlarına TYT AYT YKS'ye hazırlanmış fakat istediği puanını alamamış ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyen mezun öğrencilere yönelik 15 Haziran'da başlayıp 1 Eylül'e kadar devam eden bir matematik özel ders programı uyguluyoruz. Bu programın en güzel yanı üniversite sınavına TYT AY YKS'ye girecek öğrencilerimizin hem varsa eksiklerini gidermek, hemde TYT AYT'nin temellerini oluşturacak konular anlatılarak, gerekli soru çözümleri yapılır. Bu kampın temel amacı sınav sürecinde öğrencilerimizin diğer rakiplrinden daha avantajlı konuma gelmesini sağlamaktır. 

 

TYT-YKS-AYT Matematik Kampı Fiyatları

 

Hayatınızın geri kalanını önemli ölçüde etkileyecek bu sınav için katılabileceğiniz güzel bir etkinlik sizleri bekliyor. Üstelik bu etkinliğe arkadaşlarınız ile de dahil olabilirsiniz. Sizlerden uçuk fiyatlar değil, gayet makul seviyede TYT-YKS-AYT Matematik kampı fiyatı teklif ediyoruz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için lütfen iletişime geçiniz.