9.Sınıf Matematik Kursu

 

9.Sınıf Matematik Kursu

 

Matematik kursu denildiğinde akla hemen kalabalık ortamlar geliyor ancak bizler kalabalık bir ortamda verimli bir şekilde matematik öğrenilebilmesinin oldukça zor olduğunu düşünüyoruz. Bunun nedeni ise dikkati dağıtan pek çok etken olmasıdır. Bizler, 9. Sınıf Matematik Kursu hizmetini ise öğrencimize bire bir ya da öğrencimizin yanında bir, iki arkadaşı ile birlikte vermekteyiz. Bu sayede matematik dersini öğrenebilmeleri hem daha kolay hem de zevkli oluyor.

Öğrencilerimizin okulda öğretmenin “genel” tarzda konuları işliyor olmasından dolayı, pek çok konuyu net bir şekilde anlayabilmeleri zor olmaktadır. Özellikle de 9. sınıfta matematik konularının anlaşılması önemlidir çünkü; 10, 11 ve 12. sınıf matematik derslerinde işlenecek konuların pek çoğunun temeli 9. sınıfta işlenmektedir. Bu yüzden dolayı 9. sınıf matematik konularını net bir şekilde anlayamamış bir öğrencinin ileri sınıflarda matematikten iyi not alması da zor olacaktır.

 

9. Sınıf Matematik Kursu Neden Gerekli?

 

9. Sınıf Matematik Kursu bazı öğrenci ya da veliler için zaman ya da para kaybı olarak düşünülebilmektedir. Ancak durum hiç de böyle değildir.

Şimdiye kadar eğitim sektöründe edindiğimiz tecrübeler gösteriyor ki;

  - Bire bir şekilde matematik dersi çok daha kısa sürede öğrenilmektedir.

  - Kurs sayesinde öğrenci anlamadığı her ayrıntıyı kolayca anlamaktadır.

  - Sadece tek bir öğrenci odaklı eğitim olması sayesinde öğrencinin seviyesine uygun bir program yapılabilmektedir.

  - Öğrencimiz sadece 9, 10, 11 ve 12. sınıf matematik ders notlarından yüksek almakla kalmıyor aynı zamanda liseden mezun olduğunda gireceği üniversiteye giriş sınavının matematik kısmından da oldukça iyi bir net çıkarıyor.

  - Öğrencinin gereksiz yol masrafı, gereksiz efor kaybı, gereksiz zaman kaybı, gereksiz sosyalleşme çabaları ile uğraşmasına gerek kalmadan ev ortamında rahat bir şekilde matematik dersini öğrenmenin sağladığı psikoloji ile daha mutlu oluyor.

Tüm bu kazançlar ve çok daha fazlası, matematik kursunun ne kadar iyi bir seçenek ve yöntem olduğunu göstermektedir.

 

9. Sınıf Matematik Kursu Fiyatları

 

Sizlere 9. Sınıf Matematik Kursu için en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek, öğrencimizin ne kadar süre ile özel ders alacağını, tek başına mı yoksa arkadaş grubu ile mi ders alacağına dair bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.