Ümitköy 11.Sınıf Özel Ders

 

Ümitköy 11.Sınıf Özel Ders

 

11.sınıf öğrencilerimize birçok dersten özel ders alma imkanı sunmaktayız. Bunların başında matematik, fizik, kimya ve biyoloji gelmektedir. Çayyolu 11.sınıf özel ders hizmetimizden birebir olarak faydalanabildiğiniz gibi, 2 yada 3 kişi gruplar halindede özel ders alabilirisiniz.

11.sınıfa gelmiş bir öğrenci artık üniversite sınavına az bir aman kaldığının farkında olmalıdır. Çalışmalarını buna göre yönlendirmelidir. Ankara matematik özel ders öğretmenleri olarak 11.sınıf öğrencilerinin eksiklerini ilk dersten itibaren belirleyerek çalışmalarımızı buna göre yönlendiriyoruz. Ümitköy 11.sınıf özel derslerimizi her hafta sistemli ve düzenli olarak işlemekteyiz. Ankara’da 11.sınıf özel ders veren öğretmenler olarak başarının ancak sistemli ve düzenli çalışmalarla geleceğini biliyoruz.

Lise 11.sınıf matematik dersi konuları üniversite sınavı için önem arz etmektedir. Ankara’nın en iyi öğretmenlerinden matematik özel ders alarak eksiklerinizi kapatmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Hadi o zaman hemen özel ders başvurunuzu yapın. Doruk hoca ve Gökhan hoca matematik yolculuğuna başlayın.

Çayyolu Ümitköy merkez ofisimizde 11.sınıf özel ders hizmetimizden yaralanmak için hemen başvurunuzu yapın. Çocuğunuzun geleceğini birlikte planlayalım.