ODTÜ Koleji Matematik Özel Ders

 

ODTÜ Koleji Matematik Özel Ders Veren Öğretmenler

 

Ankara'nın ODTÜ Koleji'nde okuyan öğrenciler için özel matematik dersi vermekteyiz. Profesyonel Matematik öğretmenleri olarak derslerimizi birebir veya 2-3 kişilik gruplar halinde öğrencinin evinde veya Ümitköy Çayyolu özel ders ofisimizde yapmaktayız.

 

ODTÜ Kolejinde Okuyan Öğrenciler Matematik Özel Ders için Profesyonel Matematik'i Seçiyor!

 

Ankara'da ODTÜ Koleji sistemini çok iyi bilen deneyimli öğretmen kadromuzla matematik dersi artık çok kolay! ODTÜ Kolejinde okuyan öğrencilerimize yönelik özel matematik dersi veren öğretmenler olarak ilkokul 4.sınıftan, ilköğretim 5, 6, 7. sınıfa ve lise 9, 10, 11.sınıfa kadar öğrencilerinin okul sınavlarına yardımcı özel matematik dersi hizmeti vermekteyiz. Sınava hazırlanan ODTÜ koleji öğrencileride özel matematik dersi hizmetimizden faydalanabilmektedir. ODTÜ Koleji 8.sınıf öğrencileri için LGS hazırlık, 12.sınıf öğrencileri için YKS hazırlık özel matematik dersi hizmetimizle sınavlardan yüksek başarı elde edebilirisiniz.

Sizde zaman kaybetmeden ODTÜ Koleji öğrencilerine yönelik özel matematik dersi veren öğretmelerimizden özel matematik dersi alın. Başarıyı şansa bırakmayın. Bizimle hemen iletişime geçin!