Hoşdere Matematik Özel Ders

 

Hoşdere Matematik Özel Ders

 

Okulda öğretmenlerin tek tek öğrenciler ile ilgilenmesi mümkün değildir. Zaten okullar genel olarak toplu eğitimin verildiği alanlardır. Bu yüzden dolayı matematik gibi öğrenilmesinde daha çok dikkat gerektiren derslerin anlaşılması daha zor olabilmektedir. Özellikle de ilköğretim 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf ve lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf,  seviyesinde matematik dersinde başarılı olmayan bir öğrencinin daha ileri seviyede eğitim hayatında başarılı olma şansı da düşmektedir. Bu yüzden dolayı eğer derslerinde başarısız bir öğrenci için çıkış yolu aranıyorsa ve bu öğrenci arkadaşımız Hoşdere'de ikamet ediyorsa, bu durumda en mantıklı yol; Hoşdere Matematik özel ders hizmetimizden faydalanmak olacaktır. Hoşdere'de matematik özel ders veren öğretmen arkadaşlarımız, yeni ve anlaşılması kolay bir öğretim tarzını benimsediklerinden dolayı; ilköğretim ya da lise seviyesindeki herhangi bir öğrencimizin matematik dersinde başarılı olacağını garanti etmektedir.

matematik özel ders hizmetimiz sadece matematik dersinde başarısız olan öğrenciler için değil aynı zamanda başarılı öğrenciler için de uygundur. Nitekim matematik dersinde başarılı olan ancak ileriye yönelik; soru çözme becerisin geliştirmek, sınavlarda net sayısını yükseltmek gibi hedefleri olan öğrencilerimizi de hedeflerine ulaştırmaktayız.

 

İlköğretim ve Lise Özel Ders Vermekteyiz

 

Öğrenci ayrımı yapmıyoruz. Sıfır ya da ileri düzey matematik becerisi olan bir öğrenci de olabilir. Bizler ilk aşamada öğrencimizin seviyesini zaten dikkate almaktayız ve bu doğrultuda uygun bir düzeyde matematik özel ders hizmeti vermekteyiz.

En önemli farkımız da okulda bilindik konu anlatım tarzlarının çok daha dışarısında; yeni ve güncel bir eğitim modeli ile matematik özel ders veriyor olmamızdır. Bu sayede konuların anlatımı daha açık ve net olduğundan, öğrencimizin kafasına takıldığı kısımları anlayabilmesi hiç de zor olmamaktadır.

Hoşdere Matematik özel ders hizmetimiz öğrencimizin seviye ya da talebine bağlı olarak; bire-bir veya kendisinin, bizlerin belirleyeceği 2-3 ya da kişilik bir arkadaş grubu ile de matematik özel dersimizden faydalanabilmesi mümkündür. Öğrencimiz için en verimli çalışma ortamını sunmayı amaç edinmekteyiz ve de zamanını iyi bir şekilde değerlendirmesini sağlıyoruz.

 

Hoşdere Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Belki şu an, sizler de tıpkı diğer öğrencilerimiz ve onların ebeveynlerinin yaptığı gibi bizlerle iletişime geçmeyi düşünüyorsunuz ancak Hoşdere Matematik özel ders fiyatları ne kadar merak ediyorsunuz. Bu konuda maalesef ki yazımızda sizlere kesin bir fiyat söyleyemiyoruz. Çünkü bilmelisiniz ki matematik özel ders fiyatları ancak sizlerin, bizlerle irtibata geçerek, eğitim alacak öğrencimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi vermeniz ile mümkün olacaktır. Çünkü öğrenci arkadaşımızın ihtiyaç duyduğu tahmini ders saati, çalışma şekli gibi kriterler fiyatları belirleyebilmemizde önemli etkenlerdir. Gün içerisinde dilediğiniz bir saatte iletişime geçebilirsiniz.