Ankara Özel Ders Verenler

 

Ankara Özel Ders Verenler

 

Bazen başarılı olmak istediğiniz zaman yardım almanız gerekir. Bu özellikle de tek başına anlaşılması güç bir ders olduğunda en doğru olanıdır. Sayı, harf ve sembollerin kullanıldığı matematik dersindeki konuların daha iyi ve kolay bir şekilde öğrenilebilmesi için açık, net ve yalın bir dille anlatım önemli olmaktadır. Bu öğretim sürecinde Ankara’da özel ders verenler ne kadar doğru seçilirse o kadar faydalı olacaktır.

Öğretmenin matematik dersini anlatım tarzı önemlidir. Gerektiğinde özel ipuçları vermeli, benzetmelerde bulunmalıdır. Konuların öğrenci tarafından en net bir şekilde anlaşılması sağlamalıdır. Bizler tam olarak bu kriterler doğrultusunda özel ders hizmeti vermekteyiz. Öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde yaklaşımda bulunuyoruz. Bu sayede en karmaşık konu ve soruların dahi anlaşılmasını kolaylaştırıyoruz.

 

Bire bir Ankara Matematik Özel Ders

 

Özellikle de ilköğretim seviyesindeki konuların tam olarak öğrenilmemesi durumunda lisede, üniversitede (ve aynı zamanda bu süreçte sınavlarda da) sorunlar yaşanmaktadır.

Hangi seviyede olursanız olun, sizlere destek vermekteyiz.

Buna göre;

- İlköğretim Matematik özel ders (5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf)

- Lise Matematik özel ders (9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf)

- LGS, TYT, YKS Matematik özel ders

Matematik özel ders seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Dilerseniz; bire-bir, dilerseniz de 2-3 kişilik grup öğrenciler için özel ders hizmeti verebiliyoruz. Zamanın ne denli önemli olduğunun farkındayız ve zamanınızı en verimli bir şekilde değerlendirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Ankara Matematik Özel Ders Fiyatları

 

Ankara matematik özel ders fiyatları tek kişilik ya da grup ders seçeneğimize göre değişkenlik göstermektedir. Piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir seviyede fiyat vermekteyiz. Amacımız sizlere olabilecek en uygun fiyatı sunabilmek ve bunun karşılığında matematik dersini sizlere sevdirerek öğretmektir. Çünkü matematikte başarı için sevmek şart. Sonrasında seviyenize uygun bir şekilde “adım adım” ancak “zaman kaybetmeden” ilerleme kaydedeceğiz. Ne kadar gelişme gösterdiğinizi sizler her defasında fark edecek ve bu sayede motivasyonunuz artacaktır.

Özellikle de belirli bir sınavda matematik alanında başarılı olmayı hedefleyen öğrencilerimiz için bir program yaparak, başarıya ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Bu program dahilinde ele alınacak konular belirleniyor ve doğru bir zamanlama ile sınava yaklaşırken başarı elde ediliyor. Öğrencilerimiz bu süreçte deneme sınavlarına dahil olarak, ne kadar ilerleme kaydettiklerini görüyorlar ve mutlu oluyorlar.