Maya Koleji Matematik Özel Ders

Maya Okulları bünyesinde ve Ankara genelinde tercih edilebilecek en prestijli okullardan birisi Maya Koleji eğitim programında matematik dersine verdiği ağırlık ile bilinmektedir.

Tüm özel okullarda önemli bir ders olan matematik, Maya koleji bünyesindeki her bir öğrenci için de ayrıca önem taşımaktadır. Maya Koleji matematik özel ders ile öğrencilerimizin geleceği açısından son derece önemli bir ders olan matematikte bilinmeyen her bir ayrıntıyı aydınlatıyoruz ve öğrencimizin başarılı olacağını garanti ediyoruz.

Maya Koleji Matematik Özel Ders için Neden Biz?

Öğrencilerimizin sıkılmadan bu dersi öğrenebilmelerini sağlıyoruz. En önemlisi de öğrencilerimizin doğrudan sorun yaşadıkları kısımlara odaklanıyoruz. Bu sayede zaman kaybetmeden çözüme ulaşmış oluyoruz.

Bu doğrultuda;

  - Öğrencimiz konu anlatımı talep ediyorsa ilgili konuların anlatımını en anlaşılır bir şekilde gerçekleştiririz

  - Belirli bir sınava hazırlık talep ettiğinde, ilgili sınav içeriği doğrultusunda sınava hazırlık çalışması gerçekleştiririz

  - Sadece soru çözme çalışması talep ettiğinde ise belirli konular ile ilgili soru çözüm tekniklerini öğretmekteyiz. Bununla birlikte öğrencimizin farklı tiplerde soruları daha hızlı bir şekilde çözebilmesine yönelik soru çözme becerisi geliştirme çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

  - Öğrencimizin bireysel ya da ikişer, üçer olarak arkadaşları ile özel ders alabilmesine yönelik seçenekler sunarız. Bu sayede öğrencimiz için en verimli çalışma modelini tercih etmesini sağlarız.

Maya Koleji matematik özel ders hizmetimizde üzerinde durduğumuz daha bir çok hizmet kriteri sayesinde her daim memnuniyet kazanıyoruz.

Maya Koleji Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Fiyat belirlemesi yapabilmemiz için bizlerle iletişime geçmelisiniz.

Bu sayede;

  - Öğrencimizin ne kadar süre özel ders alacağı

  - Hangi konularda, ne tarz özel ders alacağı (sınava hazırlık, soru çözme, konu anlatımı ya da genel olarak konulara yardımcı gibi)

  - Dersleri bire bir mi yoksa ikişer, üçer arkadaş grubu ile mi alacağı

  - Günlük mü yoksa haftanın belirli günlerinde mi alacağı

  - Ne kadar saat ders alacağı

Gibi ayrıntıları belirleyebiliriz ve sizler için en uygun Maya Koleji matematik özel ders fiyat teklifini sunabiliriz.

Gün içerisinde dilediğiniz bir saatte bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir teklif sunacağımızdan emin olabilirsiniz.