YKS Fizik Özel Ders

 

YKS Fizik Özel Ders

 

Ankara’da en iyi fizik öğretmenlerinden YKS fizik özel ders alarak üniversite sınavına hazırlanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise hemen bizimle iletişme geçin! Ankara'nın en iyi fizik öğretmenerini bünyesinde bulunduran Pofesyonel Matematik üniversite hazırlık eğitim kurumu olarak YKS' ye hazırlanan öğrencilere birebir, 2 kişilik gruplar veya 3 kişilik gruplarda YKS fizik dersi vermekteyiz. 

Değişen yeni sınav sistemiyle birlikte ismi Yüksek Öğretim Kurumları sınavı olan YKS sınavı TYT ve AYT olarak iki aşamada yapılmaktadır. YKS’ de fizik dersinden toplamda 21 tane soru sorulmaktadır. YKS’ nin ilk aşaması Temel Yeterlilik Sınavı olan TYT’ de fizik dersinden 7 tane soru sorulmaktadır. Ağırlıklı olarak bu 7 sorunun çoğu 9. ve 10. Sınıf fizik dersi müfredatından gelmektedir. YKS’ nin 2. Aşaması olan AYT’ de 14 tane fizik sorusu sorulmaktadır. AYT fizik konuları genellikle lise 11.sınıf ve 12.sınıf fizik dersi müfredatından gelmektedir. 

 

En İyi YKS Fizik Özel Ders Öğretmeleri

 

Matematik ve Fizik dersi olmadan YKS’ de başarılı olmanız neredeyse imkânsız. Ankara’nın en iyi matematik ve fizik özel hocaları Profesyonel Matematik’ te! YKS özel fizik dersi öğretmenlerimiz alanda uzman ve en az 17 yıllık deneyime sahiptir. İddia ediyoruz ilk dersten itibaren YKS fizik öğretmenimizden çok memnun kalacaksınız.

 

TYT Fizik Özel Ders Konuları

 

TYT fizik özel ders öğretmenlerimiz aşağıdaki konuları %100 öğrenme garantili olarak anlatmaktadır.

- Fizik bilimine giriş

- Basınç ve kaldırma kuvveti

- Hareket

- İş, güç ve enerji

- Dalgalar

- Madde ve özellikleri

- Isı, sıcaklık ve genleşme

- Dinamik

- Elektrik ve manyetizma

- Optik

 

AYT Fizik Özel Ders Konuları

 

AYT fizik özel ders hocalarının anlattığı AYT fizik konuları aşağıdaki gibidir.

- Fizik bilimine giriş

- Modern fizik

- Dalga mekaniği

- Çembersel hareket

- Optik

- Basınç ve kaldırma kuvveti

- Elektrostatik

- Enerji

- Madde ve özellikleri

- Modern fiziğin teknolojideki uygulamaları

- Radyo aktivite ve atom fiziğine giriş

- Basit harmonik hareket

- Kuvvet ve hareket

- Dalgalar

- Elektrik ve manyetizma

- Sıcaklık ve ısı

- Kuvvet ve hareket

YKS Fizik Özel Ders Fiyatları

 

YKS fizik özel ders ücretleri açısından Profesyonel Matematik öğretmenleri olarak sizlere en uygun fiyatı sunuyoruz. YKS hazırlık özel fizik dersi fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almanız için tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek.

Ankara’da YKS fizik özel dersi için en çok tercih edilen özel ders siteyiz. Bu güne kadar birçok öğrencinin YKS’ de yüksek başarı sıralamaları elde etmelerini ve hayallerindeki üniversiteye yerleşmelerine yardımcı olduk. Şimdi sıra sizin çocuğunuzda! Sizde YKS’ de fizik dersinden yüksek netler yaparak başarılı olmak istiyorsanız hemen bizi arayın.