KPSS Matematik Özel Ders

Devletin ilgili kadrolarında personel olarak görev almak isteyen mezun durumdaki adaylar KPSS’de iyi bir puan almak durumundadırlar. Bilindiği gibi KPSS; A ve B grubuna ayrılıyor. KPSS matematik özel ders ile A ya da B grubunda yer alan matematik dersi için hazırlık yapabilirsiniz.

Özel dersimizde, KPSS’de sorumlu olduğunuz güncel matematik konularını sizlere en anlaşılır bir şekilde anlatmaktayız. Daha önce KPSS’ye hazırlanan birçok aday bizleri tercih ettiler ve her birisi sınavda iyi oranda matematik neti çıkarmayı başararak, 80+ üzeri not aldılar.

Şimdi, sıra sizde...

KPSS Matematik Özel Dersi Nasıl İşleniyor?

Aslında KPSS matematik özel ders içeriğimizin ne olacağını tamamen sizler belirliyorsunuz. Eğer sıfır baştan hazırlık yapmak isterseniz, bu doğrultuda sınava kadar olan süreyi de hesaba katarak, sıfırdan bir çalışma programı uygulayabiliyoruz.

Bir diğer yandan eğer sizler KPSS’ye zaten kendi başınıza hazırlanıyorsanız, sadece matematik dersi ile ilgili olarak bazı konularda ya da tüm konularda yardım alabilir, konu anlatımı talep edebilirsiniz.

KPSS matematik kısmında iyi bir net çıkarmak için önemli olan bir diğer şey ise soru çözme becerisidir. Bu aşamada adayların matematik konularında öğrendikleri bilgileri uygulamaya dökebilmeleri önemli olmaktadır. Bu bağlamda aday için belli başlı konularda sınavda çıkması muhtemel soru tiplerinin nasıl çözülebileceğine dair alıştırmalar ve çalışmalar da yapabilmekteyiz. Bu sayede aday sınavdaki pek çok soru tipini rahatlıkla yanıtlayabilecektir.

KPSS Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

KPSS matematik özel ders fiyatları konusunda bilgi almak isteyen adaylarımız bizlerle iletişime geçmelidirler. Gün içerisinde bir saatte bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlandırma değişkenlik gösteriyor. Bunun nedeni ise her öğrencinin alt yapısı ve almak istediği ders farklılık gösteriyor olmasıdır. Genellikle uzun süreli özel ders alacak adaylar için özel bir indirim yapmaktayız. Bununla birlikte piyasa geneline kıyasla oldukça uygun fiyat teklifi sunuyor olduğumuzu söylemek isteriz.

Fiyatları belirleyen bir diğer önemli etken ise adayın hangi seviyeden sınava hazırlandığıdır. Nitekim A ve B grubu konuları ve soru tipleri farklılık göstermektedir. Bu da özel derslerimizde fiyatı etkilemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.