TEOG Özel Ders

Öğrencilerimiz “temel” düzeyde bir çok farklı dersten sorumlu olmaktadırlar. Temel derslerin anlaşılabilmesi gelecekleri açısından da önem teşkil etmektedir. Eski adı ile TEOG (temel eğitimden ortaöğretime geçiş) sınavı yeni sistemde her ne kadar uygulanmıyor olsa da, bu konudaki son gelişmeler sonucunda LGS (Liselere Geçiş Sınavı) uygulanmaktadır. İçerik bakımından farklılıklar söz konusu değildir. Aynı konular yeni sınav için de geçerlidir. Öğrencilerimizin şimdiden hazırlıklı olmaları ve bu sınavda başarılı olmaları için müfredat konularını öğrenmeleri ve tekrar etmeleri gerekiyor. Bununla birlikte soru tarzlarına aşina olmak da önemlidir.

TEOG özel ders seçeneğimiz ile öğrencilerimiz sıfırdan ya da belirli bir seviyeden itibaren LGS’ye hazır hale getiriyoruz. Haziran ayında uygulanacak sınav için sadece bir kaç ay kaldı. Bu zaman diliminin en verimli bir şekilde değerlendirilmesi önemlidir.

TEOG Özel Ders ile Hedeflediğin Liseye Girebilirsin!

TEOG özel ders ile öğrencilerimiz yeni adı LGS olan sınava hazırlanıyorlar. Bir kaç aylık süre zarfında öğrencinin temel sözel ve sayısal yeteneklerini ölçerek, bu alanlardaki eksikliklerinin tamamlanmasını sağlıyoruz. Çalışmalarımız bu kadar ile de sınırlı kalmıyor. Nitekim konu anlatımına ek olarak LGS soru tarzlarının çözümüne dair teknikleri de öğretmekteyiz.

Öğrencilerimizin özellikle de matematik alanında sorunlar yaşadığını biliyoruz. Bu bağlamda temel sayısal alanda çıkarılacak net sayısının, bu rekabet ortamında ciddi farklar sağlayacağını da göz önünde bulundurduğumuzda özellikle de matematik sorularının çözümüne dair tekniklerin ne derece önemli olduğunu daha iyi anlayabiliyoruz.

TEOG Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Yeni adı ile LGS içeriğinde çözülmesi gereken soruların ait olduğu testler; sayısal ve sözel olmak üzere iki ana kategoride derlenmiştir. Dolayısıyla da TEOG özel ders almak isteyen öğrencimiz için en ideal fiyat teklifini sunabilmemiz için sayısal ya da sözel ders eğitimi talep etmesi, belirli bir derse yönelik konu anlatımı ya da soru çözümü talep etmesi, sadece okuldaki konu anlatımına destek amaçlı özel ders talep etmesi ya da soru çözme becerilerine yönelik talepte bulunması gibi kriterler, fiyatı belirleyen önemli unsurlardır. Bu bağlamda iyi bir fiyat teklifi sunabilmemiz ancak iletişime geçmeniz ile mümkün olacaktır.