Ümitköy Geometri Özel Ders

 

Ümitköy Geometri Özel Ders

 

Her seviye için uygun geometri özel dersi vermekteyiz. Geometri dersi hakkında sıfır bilgiye sahip öğrencilerimiz, bu özel derslere katılabileceği gibi; belirli bir geometri bilgisine sahip ancak kendisini geliştirmek ve sınavlarda geometri sorularını çok daha hızlı bir şekilde çözmek isteyen öğrencilerimiz de katılabilirler.

İlköğretim 5. sınıftan, lise sona kadar olan tüm geometri müfredatına hakim olan özel öğretmen ekibimiz; Ankara Ümitköy ve çevresinde birebir ya da arkadaş grubu ile özel ders almak isteyen öğrencilerimiz için özel ders vermektedirler.

Siz de şimdi zaman kaybetmeden geometriyi sıfırdan ya da belirli bir seviyeden öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sadece okula yardımcı olarak ya da LGS, TYT ve AYT gibi belirli bir sınava yönelik olarak da özel ders talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ümitköy Geometri Özel Ders Öğretmeni

 

Açılar, dereceler, hesaplamalar, üçgenler, beşgenler, kosinüs… ve daha birçok Geometri kavramları, konuları size anlaşılması zor şeyler olarak geliyor olabilir ama aslında doğru bir anlatım tarzı sayesinde bu kavramları anlayabilmeniz ve Geometri konularına tam anlamıyla hakim olmanız, hiç de imkansız ya da zor değildir.

Öyle ki öğrencilerimiz ilk dersten itibaren ciddi bir başarı elde etmeye başlıyorlar. Geometri temel kavramlarına hakim olan öğrencilerimiz için diğer konuları anlamak ve o konular ile ilgili sınavda çıkan en zorlu soruları çözebilmek bile kolay bir hale geliyor.

Yeter ki doğru bir çalışma gerçekleştirilirsin. Ümitköy geometri özel ders öğretmeni sayesinde geometri dersine dair tüm sorunlarınızı çözebileceğiniz gibi; kısa sürede kendinizi geliştirebilir, dönem sonu geometri sınavlarından iyi bir puan alabilir ve aynı zamanda LGS ve YKS’de geometriden gelen soruları kolayca yanıtlayabilirsiniz.

 

Ümitköy Geometri Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Sunacağımız Ümitköy geometri özel ders fiyatları değişkenlik göstermektedir. Öğrencimizin kaçıncı sınıfta olduğu, okula yardımcı şeklinde mi yoksa sınavlara hazırlık için mi özel ders alacağı, ne kadar süre özel ders alacağı, tek başına mı yoksa birkaç arkadaşı ile mi ders alacağı gibi bu ayrıntıları öğrenmemiz gerekmektedir. Bizimle iletişime geçerek, sizlere net bir fiyat teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.