Söğütözü Matematik Özel Ders

Öğrencilerimiz çoğu zaman büyükşehirlerde ya da merkez kesimlerinde ikamet etmediklerinden dolayı, yaşadıkları bölgede güvenilir bir matematik eğitimi veren özel öğretmen veya kurs merkezi bulamayacaklarını düşünüyorlar. Böyle düşünmekte haksız sayılmazlar çünkü günümüzde bazı öğretmen arkadaşlarımızın özel ders verme mantığı tıpkı okuldaki öğretmenlerin 30 kişilik sınıflarda anlattığı ders mantığı ile aynı olmaktadır. Bunun neticesinde öğrencimiz tıpkı okulda anlayamadığı konular olduğu gibi yüksek meblağ vererek almış olduğu özel matematik dersinde de tam verim elde edememektedir. Bizler Söğütözü’nde matematik özel ders hizmetimizi verirken ise bizlere ödediğiniz her bir meblağın karşılığını sonuna kadar verme gayesi içerisindeyiz. Öğrenci arkadaşımızın seviyesine ve hedefine uygun bir plan, program, açık ve net anlatım tarzı ile matematik dersinde başarılı olacağının garantisini veriyoruz.

Söğütözü Lise ve İlköğretim Matematik Dersi

Söğütözü Matematik özel ders hizmetimiz özel olarak ilköğretim ve lise seviyesindeki öğrenci arkadaşlarımıza göre bir eğitim olmaktadır.

Bu doğrultuda;

Okuldaki matematik dersine ilave eğitim talep edebilir,

​- Güncel müfredat konularını yeni baştan işleyebilir,

- Yıl sonu sınavlarında başarılı olmak için çalışma yapabilir,

- Okul sonrasında; liseye veya üniversiteye giriş sınavı gibi sınavların matematik kısımlarındaki hedeflenen net sayısı için çalışma yürütülebilir,

- Anlaşılmayan konuların yeniden açık ve net bir dille anlatımı sağlanabilir,

- Temeli sıfır olan bir öğrenci için yeni baştan temel konular işlenebilir,

- İleri düzey bir öğrenci için soru çözme becerisinin geliştirilmesi sağlanabilir,

ve benzer amaçlar doğrultusunda çalışmalar yürütülebilir.

Söğütözü Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Çalışmalarımızı uzun yıllardır sürdürmekteyiz ve bu süre boyunca öğrencilerimiz için en ideal fiyat teklifi sunuyor olduğumuz için gururluyuz. Çünkü tüm öğrencilerimizin yüksek bütçeye sahip olmadığının farkındayız. Bu koşulda tüm öğrenci arkadaşlarımız için adaletli bir eğitim verebilme yaklaşımındayız. Bu bağlamda Söğütözü Matematik özel ders fiyatı için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede özel ders alacağınız süre, bire bir ya da grup eğitimi, belirli bir sınava hazırlık gibi çeşitli kriterleri dikkate alarak, sizin için en ideal fiyat teklifini sunacağız. Piyasa geneline kıyasla makul bir fiyat teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz.