Bağlıca Matematik Özel Ders

 

Bağlıca Matematik Özel Ders

 

Bağlıca matematik özel ders ile konu anlatımı, sınavlara hazırlık, soru çözümleri ve daha bir çok çalışmayı yapabilmekteyiz.

Matematik dersinde başarılı olmak için planlı, programlı bir çalışma yapmak önemli ama tek başına bu yeterli değil. Çünkü konuların net bir şekilde anlaşılması ve öğrenilmesi gerekiyor. İşte bunun için öğretmen arkadaşlarımız özel ders hizmeti vermektedir.

Bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman, size oldukça uygun bir fiyat teklifi sunacağız. İlköğretim 4, 5, 6, 7, 8 ve lise 9, 10, 11, 12. sınıflardaki tüm öğrenciler için özel ders vermekteyiz. Ayrıca liseye giriş sınavına hazırlık ve TYT, YKS, AYT hazırlık çalışması da yapabilmekteyiz.

Bağlıca'da oturan öğrencilerimize Bağlıca'ya çok yakın bir konumda bulunan ofisimzde ister bir bir, ister 2 yada 3 kişilik gruplar halinde matematik özel ders alma imkanı sunuyoruz.

 

Bağlıca Matematik Özel Ders için İletişime Geçiniz

 

Sizleri gereksiz zaman kaybından kurtarıyoruz. Sadece öğrenmek istediğiniz konulara odaklanıyoruz.

Tabii ki öncesinde, öğrenmek istediğiniz konular ile bağlantılı olan diğer konuları da gerekirse ele alıyoruz. Bildiğiniz gibi matematik dersinde konular birbirine bağlantılı olmaktadır. Bu yüzden müfredat konularını anlayabilmeniz için, bağlantılı olan diğer eski konuları da işlememiz gerekebiliyor. Bu durum esasında sizin alt yapınıza bağlı bir durumdur. Eğer alt yapınızda eksiklik söz konusuysa, konuları ele almaktayız.

Bağlıca matematik özel ders hizmetimizi evinizde veya Çayyolu Ümitköy merkez ofisimizde veriyoruz. Öğrencimiz tek başına ya da arkadaş grubu ile özel ders alabilir. Bu durumda tabii ki fiyat farkı da olacaktır. Çoğu zaman ikişer, üçer arkadaş grubu ile özel ders alan arkadaşlar kişi başına daha uygun bir fiyat ödeyerek özel ders almanın avantajından faydalanmış oluyorlar.

 

Bağlıca Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Fiyat belirlemesi yapabilmemiz için iletişime geçmelisiniz. Bizlere öğrencimizin hangi seviyede olduğunu, ne kadar süre ders alacağını ve diğer bilgileri vermeniz gerekir.

Mesela bazı öğrencilerimiz sınava hazırlık programı talep ediyorlar. Bazı öğrencilerimiz ise sadece ihtiyaç duyduğunda konu anlatımı talep ediyorlar. Bu nedenden dolayı bizlerle iletişime geçerek nasıl bir çalışma programı talep edeceğinizi öğrenmemiz gerekiyor.

Öte yandan öğrencimiz tek başına mı yoksa arkadaş grubu ile mi ders alacağı da önemlidir. Tüm bu ayrıntılar belirlenince sizler için Bağlıca matematik özel ders fiyat teklifini sunabileceğiz.