Cevizlidere Matematik Özel Ders

Cevizlidere Matematik Özel Ders

Başarıya ulaşmanın yolu doğru bir öğretmen seçiminden geçmektedir. Doğru bir özel matematik dersi öğretmeni sizi başarıya ulaştırmak için en doğru yoldan yürümenizi sağlar. Adım adım kendinizi geliştirdikçe daha da motivasyonunuz artar.

Cevizlidere matematik özel derslrimizle; ilköğretim 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf, lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf ve LGS, TEOG TYT, YKS için başarıyı ulaşmayı garanti ediyoruz çünkü bu sınıflarda eğitim görmekte olan öğrencilerimizin güncel müfredat konularında açık ve net bir anlatım tarzı ile eğitim almalarını sağlıyoruz.

Özellikle de matematik gibi anlaşılmasında zorluk çekilen ya da genellikle “sıkıcı” olarak nitelendirilen derslerde sizlere başarıyı garanti ediyoruz. Bunun için daha yalın bir anlatım tarzı kullanıyor, kolay anlaşılabilir örnekler veriyoruz ve en etkili öğretim teknikleri ile Cevizlidere'de matematik özel ders hizmeti veriyoruz. Bu sayede hedeflenen başarıya ulaşılmasını sağlıyoruz.

Özel Ders Neden Gereklidir?

Cevilzlidere'de oturan öğrencilerimize bire bir özel ders hizmeti ya da 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde vermekteyiz.

Özel ders almanız için pek çok neden sıralandırabiliriz;

- Temel bilgilerin öğrenilmesi, tekrar edilmesi ya da sağlama alınması

- Güncel  ilköğretim 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf konularının gerektiğinde en temelden öğrenilmesi

- Güncel lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf müfredat konularının öğrenilmesi

- Öğrencinin anlamakta ya da soru çözmekte zorlandıkları konuların kalıcı bir şekilde öğretilmesi

- Öğrencinin dönem sonundaki sınavlarda başarılı olması

- İlköğretim öğrencilerinin Liseye Giriş Sınavında (LGS eski ismi TEOG) hedeflediği net sayısını çıkarabilmesi

- Lise öğrencilerinin üniversiteye giriş sınavında (TYT ve YKS) hedefledikleri netleri çıkarabilmesi

Gibi nedenler, Cevizlidere'de oturan öğrencilerimiz için matemtik özel ders alma hizmetini gerekli kılmaktadır.

Cevizlidere'de ilköğretim ve lise özel ders hizmetimizden faydalanan öğrencilerimizin yıl sonunda karnelerinde ne denli başarılı olduklarını görebilirsiniz. Üstelik öğrencilerimiz için gelecek yıllara dair motivasyon vermekteyiz. Sağlam bir alt yapı ile başarıya ulaşmaları hiç de zor olmuyor.

Cevizlidere Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Öğrencilerimizin ve velilerin, cevabını en çok merak ettiği sorulardan birisi de Cevizlidere özel ders fiyatları ne kadar sorusudur. Bu bağlamda kesin bir fiyat vermemiz esasında tercih edeceğiniz öğretim şekli, talep edeceğiniz eğitim süresi, talep edeceğiniz eğitim içeriği gibi kriterlere göre farklılık göstermektedir. Ancak Cevizlidere özel ders fiyat teklifimiz oldukça uygun olmaktadır. Sizin için bir fiyat sunabilmemiz için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.