Ümitköy Özel Ders

 

Ümitköy Özel Ders

 

Ümitköy’de özel öğretmen arıyorsunuz ancak yüksek fiyatlandırmalar nedeniyle kararsız kalıyorsanız, bizi daha yakından tanımanızı öneririz. Nitekim Ümitköy’de bizler oldukça uygun fiyat dahilinde, her seviyede matematik özel dersi vermekteyiz. Matematiğiniz sıfır olabilir ya da oldukça iyi olabilir. İlköğretim ya da lise öğrencisi de olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, her daim yardım alabileceğiniz, sıkıcı olmayan teknikler ile anlatılan konular sayesinde konuları kısa sürede rahatlıkla anlayabileceğiniz bir matematik özel ders modeli ile sizlere yaklaşıyoruz.

 

Ümitköy İlköğretim Matematik Özel Ders

 

İlköğretim seviyesindeki öğrencilerimiz için öncelikli olarak 5. sınıf matematik özel ders verebilmekteyiz. Bu seviyede matematik temel tanımları genel hatları ile işlenmekte olup, öğrencinin hem 6. sınıfta başarılı olabilmesi hem de 6. sınıf matematik özel ders konularını anlayabilmesi bakımından önemli olmaktadır. İlköğretim eğitim hayatını tamamlamaya yaklaşan 7. sınıf öğrencilerimiz için ise 7. sınıf matematik özel ders verebiliyoruz. 7. sınıfta olmasına karşın halen matematik temelinde sorun yaşayan öğrencilerimizin öncelikli olarak temellerini tamir ediyoruz ve sonrasında güncel 7. sınıf matematik müfredat konularına adapte olmasını sağlıyoruz. 8. sınıf matematik özel ders seçeneğimizde ise öğrencimiz sadece okul başarı notunu yükseltmekle kalmıyor aynı zamanda LGS'ye (liseye giriş sınavına) de hazırlık yapmış oluyor. Bu nedenle önemli bir aşama olduğunu söylemeliyiz.

 

Ümitköy Lise Matematik Özel Ders

 

Ümitköy’de lisede okuyan 9.sınıf öğrencilerimiz için 9. sınıf matematik özel ders veriyoruz ki bu dersimizin içeriği MEB müfredatı ile aynı olmaktadır. 9.sınıf genellikle 10-11-12.sınıf için “ön hazırlık” niteliğindedir. Bu nedenden dolayı öğrencinin 9. sınıf matematik konularını öğrenmesi hem 10. sınıf matematik dersindeki başarılı ortalamasını yüksek tutabilmesi hem de 10. sınıf matematik özel ders konularını anlayabilmesi açısından önemli olmaktadır. 11. sınıf matematik özel ders seçeneğimizde de sadece 11. sınıf müfredat konuları değil aynı zamanda öğrencimizin özel talep ve ihtiyacı doğrultusunda daha temel konular da ele alınabilmektedir. 12. sınıf matematik özel ders içeriğimiz ise oldukça yoğun bir programa sahip olabilmektedir. Nitekim üniversiteye giriş sınavının yaklaştığı bu dönemde öğrencimizin hem yıl sonu matematik not ortalamasını yükseltmeye yönelik eğitim veriyoruz hem de sınava hazırlık niteliğinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Ümitköy Sınavlara Hazırlık Matematik Özel Ders

 

Ümitköy’de ilköğretim ve lise öğrencilerimiz için artık; LGS, TYT, AYT, YKS gibi sınavlar “endişe verici” olmaktan çıkıyor. Kolay öğrenim teknikleri ile oldukça kısa bir zamanınızı alıyoruz ve öğrencimizin sıkılmadan konuları anlamalarını sağlıyoruz. Öte yandan bu sınavlarda başarılı olabilmeleri için anladıkları konular ile ilgili gelecek soruları da hızlı bir şekilde çözebilmeleri adına gerekli olan soru çözme becerisi eğitimini de vermekteyiz. Bu sayede öğrencilerimiz matematik dersinde sınavda iyi bir net çıkarabiliyorlar ve bu sayede binlerce kişinin önüne geçerek hedefledikleri lise ve üniversitelere ulaşmak için önemli bir adım atmış oluyorlar.