Matematik Yaz Kursu

 

Matematik Yaz Kursu

 

Matematik yaz kursu ile ilköğretim ve lise öğrencileri matematik dersi eksiklerini kapatabilmektedir. 2021 yılının mart ayında tüm dünyada etkisini gösteren covid-19 salgını sebebiyle bir çok öğrenci online olarak gördükleri için derslerden fazla verim elde edemediler. Ankara matematik özel ders öğretmenleri olarak ilköğretim ve lise öğrencilerinin eksiklerini dört dörtlük bir şekilde yaz matematik kursumuz ile tamamlıyoruz.

Matematik yaz kursu hizmetimizi Ümitköy-Çayyolu ofisimizde vermekteyiz. Matematik yaz kursu hizmetlerimiz; birebir, iki kişilik gruplarda veya üç kişilik gruplardan oluşmaktadır. Size uygun olan matematik kursu hizmetimizden faydalanabilirisiniz. Ankara’da en iyi matematik kursu veren öğretmenlerimizle matematik dersi eksiklerinizi tamamlayıp, matematik başarınızı yükseltebilirsiniz. Ankara'da yaz matematik kurslarımız MEB ve ÖSYM müfredat ve soru tarzlarına uygun olarak anlatılmaktadır.

 

İlköğretim Matematik Yaz Kursu

 

İlköğretim matematik yaz kursu İlköğretim 5.sınıf, 6.sınıf ve7.sınıf öğrencilerinin bir sonraki sınıfa sağlam temellerle geçmek için tercih ettikleri eğitim modelimizdir. İlköğretim seviyesindeki öğrencilerinin matematik ders bilgisinin iyi olması gerekmektedir. Çünkü ilköğretim 8.sınıfa geldiklerinde girecekleri bir liseye giriş sınavı LGS bulunmaktadır.

 

Lise Matematik Yaz Kursu

 

Lise matematik yaz kursumuz nitelik matematik öğretmenlerimiz tarafından lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf öğrencilerimiz için verdiğimiz bir eğitimdir. Lise yaz matematik kursu ile lise öğrencileri matematik eksiklerini tamamlayarak 12.sınıfta girecekleri YKS için temel oluşturuyor.

 

LGS ve YKS Matematik Yaz Kursu

 

İlköğretim 8.sınıf öğrencileri için LGS hazırlık, 12.sınıf öğrencileri için YKS hazırlık matematik yaz kursu hizmetimizden faydalanabilirisiniz. Ankara’da özel ders ve butik eğitim sistemini bir araya getiren kurumumuzda dersler VİP sınıflarda, öğrencinin seviyesine uygun olarak anlatılmaktadır. Covid-19 salgını sebebiyle tüm hijyen şartlarına uygun bir şekilde maksimum 3 kişilik sınıflarda matematik kursu hizmeti vermekteyiz.