6.Sınıf Özel Matematik Dersi

 

6. Sınıf Özel Matematik Dersi

 

Matematik özel dersi gerekli mi?” en çok araştırılan sorulardan birisidir. Her seviyedeki öğrenci gibi 6.sınıf öğrencileri de matematik dersinde başarılı olabilmek için bu ders konularını en net bir şekilde anlamalıdırlar. 6.sınıf ilköğretim müfredatında yer alan konulardan bazıları anlaşılması zor konular olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuların açık, net ve doğru bir şekilde anlaşılmaması, öğrencinin hem 6. sınıf matematik dersinde hem de 7. ve 8. sınıflarda matematik dersi başarısını da etkilemektedir. İşte bu yüzden 6. sınıf özel matematik dersi daha ileri seviyeler için “yatırım” niteliğindedir.

 

6. Sınıf Özel Matematik Dersi Neden Gereklidir?

 

Bu eğitim hizmetimizde öğrencinin 6.sınıf müfredatında yer alan matematik konularını en iyi bir şekilde öğrenmelerini amaçlıyoruz. Bu nedenden dolayı öncelikli olarak seviye analizi yapıyoruz. Çünkü öğrencilerimizin başarılı olmasını sağlayabilmemiz için mevcut seviyelerini bilmemiz gerekmektedir. Aksi halde 6.sınıf özel matematik dersi programımızda ele alınan konuların anlaşılmasında zorluk yaşanacaktır.

Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin seviyelerinde herhangi bir ayrım yapmadan 6.sınıfta başarılı olmalarını sağlamaktadırlar. Bu bağlamda bizlerle irtibata geçmeyi düşünen bir öğrencimizin matematik seviyesi “0” (sıfır) olabileceği gibi ileri düzeyde de olabilir. Bu yolda öğrencimizin en iyi yardımcısı olmaktayız ve matematik ders konularını severek öğrenmelerini sağlıyoruz.

 

Özel Matematik Dersi Fiyatları Ne Kadar?

 

Bir öğretici için temel amaç “para kazanmak” olmamalıdır. Nitekim daha önemli amaç; matematik öğrenme sevgisinin öğrenciye aşılanmasıdır. Öğretmen arkadaşlarımız işte bu amaç doğrultusunda özel eğitim hizmeti vermektedir.

6. sınıf özel matematik dersi fiyatları belirleyen unsurları dikkate aldığımızda; öğrencinin seviyesi, temel bilgileri, öğreneceği konular, sınavlara hazırlık çalışmasının yapılması gibi pek çok unsur etkili olmaktadır. Tüm bu etkenler dikkate alınarak, öğrenciye özel, özel ders programı yapılmaktadır ve özel ders fiyatı bu program dahilinde belirlenmektedir.

Dolayısıyla öğrencimiz için en uygun fiyat teklifini sunabilmemiz için tarafımız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede vereceğiniz ön bilgiler ile sizlere en ideal fiyat teklifini sunabileceğiz. Gün içerisinde dilediğiniz bir zaman diliminde bizlerle irtibata geçebilirsiniz.