Ankara Matematik Dersi

 

Ankara Matematik Dersi

Ankara matematik dersi ile kısa bir sürede matematikte başarılı olabileceğinizi garanti ediyoruz. Okula yardımcı özel ders, liseye giriş sınavı matematik, üniversiteye giriş sınavı matematik ve okul başarılı ortalamasını yükseltmek gibi hedefleri olan öğrencilerimiz için kolay anlaşılabilir matematik öğretim teknikleri ile başarıyı garantiliyoruz.

Ankara genelinde öğrencilerimiz bir çok eğitim imkanına sahipler ancak özellikle matematik dersinde konuların daha anlaşılır, net bir dille anlatımının gerçekleştirilmesini istiyorlar. Bu konuda haklılar çünkü okulda ve bir çok kaynakta, matematik konularının işlenme tarzı, bir çok öğrenci için anlaşılması zor olmaktadır.

Bu durumun doğal bir sonucu olarak da, öğrenci okulda öğretmenin herhangi bir matematik sorusu cevabını çözerken, öğrenci nasıl çözüldüğünü anlamıyor. Nereden, nasıl geldiği anlaşılamayan harf ve sayılar cevabı oluşturuyor. Bu gibi anlaşılmayan durumların önüne geçilebilmesinde öğrencimizin iyi bir yardımcıya ihtiyaç duyması gayet doğaldır.

Öğrencimiz için en anlaşılır teknikler ile konuyu idrak etmesini garanti ediyoruz ve de ilgili soruların çözümüne yönelik becerisini de geliştiriyoruz.

Ankara İlköğretim Özel Matematik Dersi

Farklı seviyedeki öğrencilerimiz için Ankara'da matematik dersi vermekteyiz ki; ilköğretim seviyesi de bunlardan birisidir. Henüz temel adımların atıldığı bu ilköğretim yıllarında öğrencilerin söz konusu temel kavramları kalıcı bir şekilde zihinlerine yerleştirmeleri önemlidir. Çünkü bildiğiniz gibi sonrasında lise ve hatta tercih edeceği alan doğrultusunda üniversiteye giriş sınavı ve ilgili yüksek öğretim programında dahi, ilköğretimde öğreneceği matematik konuları gerekli olmaktadır. Çünkü bu konular tamamen temeli oluşturuyor.

Ankara Lise Özel Matematik Dersi

Ankara’da ikamet eden lise öğrencilerimiz için özel matematik dersi verirken öğrencilerimizin matematik dersi ile ilgili ne yönde yardıma ihtiyaç duyduklarını dikkate alıyoruz. Bu sayede öğrencimizin ihtiyaç duyduğu özel eğitim programını başarılı bir şekilde uygulayabiliyoruz. Bizler, standart ve öğrencinin saatlerini çalan eğitim modelinden daha uzak bir şekilde, sadece çözüme odaklanıyoruz. Bu süreçte en etkili öğretim tekniklerini uyguluyoruz.

Lise döneminde öğrencilerimiz özellikle de öğretmenlerin “genel” tarzda konu anlatımları nedeniyle, ilgili konuları doğru ve net bir şekilde anlamakta zorlanıyorlar. Bu durum aynı zaman öğrencinin yıl sonu sınavlarındaki başarısını da etkilemektedir. Bu nedenle bizler “genel” anlatım modelinin aksine “öğrenciye özel” bir anlatım modeli ile başarıyı garanti ediyoruz.