TYT Matematik Özel Dersi Kimler için Önemlidir?

TYT Matematik Özel Dersi Kimler için Önemlidir?

 

Temel olarak iki aşamalı olan üniversiteye giriş sınavının ilk aşaması bilindiği gibi Temel Yeterlilik Testi olarak ifade edilmektedir. Kısaca TYT olarak ifade ettiğimiz bu aşamada daha çok lise 3-4 müfredatı kapsamındaki ders ve konular ele alınmaktadır. Bu bağlamda TYT dört bölümden oluşmaktadır ve dört bölümden birisi de matematiktir. Matematik bölümü, genel olarak tüm adayların en çok zorlandığı bölüm olma özelliğindedir. İşte bu nedenden dolayı TYT matematik özel dersi özellikle de rakiplerine fark atmak isteyen adaylar için önemli olmaktadır. Çünkü tek bir soruyu doğru yanıtladığınızda bile elde edeceğiniz puan ve yükseleceğiniz sıralama önemli olmaktadır. Öte yandan eğer ki aday dört yıllık bir lisans programı hedefliyorsa bu durumda TYT’den elde edeceği puanın %40’ının, ikinci aşama sınavı olan AYT’den elde edilecek puanın %60’ına ekleneceğini de belirtmek isteriz.

TYT Matematik Özel Dersi Avantajları

 

Üniversiteye giriş sınavının ilk aşamasına tam anlamıyla hazır olmanızı sağlıyoruz. Bu sayede sınav sonucunda elde edeceğiniz puanın %40’ını, ikinci aşaması olan AYT’den elde edeceğiniz puanın %60’ı dahil olmak üzere iyi bir sıralama ve yerleştirme puanı elde etmeniz mümkün olacaktır.

Bildiğiniz gibi ilk aşama sınavı olan TYT’den elde edeceğiniz puanlar eski sistemdeki gibi; sayısal, sözel ya da eşit ağırlık olarak ayrıştırılmamaktadır. TYT’den elde edebileceğiniz sadece tek bir puan var ve buna da TYT puanı diyoruz. TYT puanını ne kadar yüksek tutabilirseniz; hedefiniz olan ön lisans ya da lisans programına yerleşme şansınız da o kadar yüksek olacaktır. İşte biz bu aşamada devreye giriyoruz ve planlı programlı bir şekilde TYT matematik özel dersi vererek, iyi bir sonuç elde etmenizi sağlıyoruz.

TYT Matematik Özel Dersi Fiyatı

 

Sizlere TYT matematik özel dersi için ne kadar fiyat teklif edeceğimizi merak ediyor olmalısınız. Şimdiye kadar Ankara genelinde verdiğimiz özel derslerimizde tam memnuniyet elde ettik ve bizi tercih etmiş olan üniversite öğrencisi adaylarını hedeflerine ulaştırdık. Bu bağlamda en ideal fiyatı sizlere sunuyor olmamız ile de memnuniyetinizi kazanacağımızdan eminiz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmenizdir.