Çayyolu Matematik Ofisi

 

Çayyolu Matematik Ofisi

 

Çayyolu matematik ofisi olarak ilköğretim ve lise öğrencilerine özel matematik dersi hizmeti vermekteyiz. 20 yıllık denemeyimli matematik öğretmenleriyle sevgili öğrencilerimize matematik sevgisini aşılayara onların matematik dersine olan ön yargılarını yıkıyoruz. Ümitköy' ün en iyi matematik özel ders öğretmenleriyle çalışıyoruz. 

Ümitköy matematik ofisi ilköğretim ve lise ara sınıf öğrencilerine okula destek programı uygulamaktadır. 8.sınıfta LGS öğrencilerine ve 12.sınıf YKS hazırlık öğrencileri ise sınav hazırlık programı uygulamaktayız.

LGS' ye hazırlanan öğrenciler matematik ofisimizde sadece matematik dersinden değil fen dersinde isterlese takviye özel ders alabilmektedirler.

Üniversite sınavına hazırlanan YKS öğrencilermize matematik dersinin yanında fizik ve kimya derslerinden de özel ders alma imkanı vermekteyiz. Çayyolu Ümitköy matematik ofisi olarak en iyi YKS hazırlık öğretmenlerimizi bünyemizde bulundurduğumuzdan emin olabilirisiniz. İster matematik ister fizik veya kimya dersinden alın, hemen ilk derste farkı göreceksiniz.

Sizde Çayyolu matematik ofisi öğretmenlerinden özel ders alarak başarıyı yakalamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!