Bahçelievler Geometri Özel Ders

Bahçelievler Geometri Özel Ders

 

Bahçelievler geometri özel ders tüm öğrencilerimiz için uygundur. Lise matematik geometri özel derslerimiz ile kısa sürede geometri konularını kavrayabilir, üniversiteye giriş sınavında geometri netlerinizi iyi oranda çıkartabilirsiniz. 1 puanın bile oldukça önemli olduğu üniversiteye giriş sınavında geometri sınav sorularından net çıkartarak, rakiplerinize ciddi fark atabilir ve hedeflediğiniz mesleğe ve üniversiteye ulaşabilirsiniz. Geometri ders konuları için belirlediğiniz gün ve saatler için okula destek özel dersi alabileceğiniz gibi sıfırdan geometri öğretim dersini de alabilir ya da üniversite sınavına hazırlanmaya yönelik de özel ders talep edebilirsiniz. Ankara Bahçelievler'de bulunduğunuz adres için özel ders veriyoruz ve dilerseniz birebir, dilerseniz de 2-3 kişilik arkadaş grubunuz ile özel dersimizden faydalanabiliyorsunuz.

Geometri dersi lisede genellikle matematik kapsamında işlenmektedir. Geometri konuları genellikle yıl sonunda ele alınır. Özellikle de lise 3 konuları, öğrencilerimiz açısından zorlu konular olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuların başında; Trigonometri, Yönlü Açılar, Analitik Geometri, Çember ve Daire, Uzay Geometri, Üçgenler gibi konular gelmektedir. Öğretmen kadromuz öğrencilerimiz için ideal bir ders çalışma programı belirleyebilmektedir. Öğrencimizin seviyesine uygun bir şekilde özel ders verebilmekteyiz. Bu bağlamda Bahçelievler geometri özel ders almak isteyen öğrencimizin geometri altyapısı sıfır olabileceği gibi iyi bir düzeyde de olabilir. Nitekim bu doğrultuda öğrencimizin seviyesini dikkate alarak; sıfırdan bir geometri öğretim programı uygulayabileceğiz ya da altyapısı iyiyse de mevcut konular üzerinde çalışma yapabileceğiz. Öte yandan tüm öğrencilerimiz için soru çözme tekniklerini de öğretmekteyiz. Çünkü özellikle de matematik ve geometri gibi sayısal ağırlıklı derslerde konular öğrenildiğinde, öğrenilen bilginin pratiğe dökülmesi gerekmektedir. Bunun için de soru çözme becerisinin geliştirilmesi ve soru tarzları doğrultusunda belli başlı tekniklerin öğrenilmesi gerekmektedir. Bizlerden özel ders alan tüm öğrencilerimizin geometri soru çözme tekniklerine vakıf olmalarını sağlıyoruz ve böylece tüm soruları zaman kaybetmeden, kolay ve hızlı bir şekilde çözebiliyorlar.

Ankara Bahçelievler geometri özel ders fiyatı ne kadar öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ders alacağınız süre, birebir mi yoksa birkaç arkadaşınız ile mi ders alacağınız gibi bilgileri bizlere belirtmeniz durumunda sizlere oldukça iyi bir fiyat teklifi sunabileceğiz.