Ümitköy 9.Sınıf Matematik Özel Ders

Ümitköy 9. Sınıf Matematik Özel Ders

 

9. sınıfa başlayan bir öğrenci için en zorlu derslerin başında matematik gelir. Aslında matematiğin “zor” olarak görülmesi, çoğu zaman bir önyargıdır. Çünkü doğru bir çalışma uygulandığında, matematik konularının anlaşılabilmesi aslında hiç de imkansız değildir.

Şimdiye kadar Ümitköy 9. sınıf matematik özel ders vermiş olduğumuz öğrencilerimiz oldukça kısa bir sürede iyi bir başarı elde etmeyi başarmıştır. Üstelik özel ders alan öğrencilerimiz arasında matematik temeli çok zayıf, bir diğer ifade ile sıfır olarak tanımlayabileceğimiz öğrencilerimiz bile bulunmaktaydı…

Ancak sonuç şu; verimli bir çalışma ile kısa sürede öğrencilerimiz iyi bir başarı elde ettiler ve daha da ileriye gidip sadece dönem sonundaki matematik sınavlarından yüksek not almakla kalmayıp, üniversiteye hazırlık sınavında da iyi bir başarı gösterdiler.

Şimdi, sıra yeni öğrencilerimizde...

 

Ümitköy 9. Sınıf Matematik Özel Ders Öğretmeni

 

Ümitköy 9. sınıf matematik özel dersi öğrencimizin evinde birebir olarak verilmektedir. Öğrencimiz dilerse; iki ya da üç kişilik bir arkadaş grubu oluşturabilir ve arkadaşları ile birlikte çok daha makul bir özel ders fiyatından faydalanarak özel ders alabilir.

Ümitköy matematik özel dersimizin sağlayacağı en önemli fayda ise hiç şüphesiz öğrencimize özel bir konu anlatımı sunulacağıdır.

Çünkü bildiğiniz gibi okulda öğretmenin tüm öğrenciler ile tek tek ilgilenmesi imkansızdır. Oysa özel ders sayesinde birebir eğitimin alınması mümkün olmaktadır. Bu sayede çok daha hızlı bir ilerleme kaydedilebilmektedir. Nitekim şimdiye kadar elde ettiğimiz sonuçlara dayanarak bunu kesin bir şekilde söyleyebiliyoruz.

 

Ümitköy 9. Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Normalde birebir olarak verdiğimiz Ümitköy 9. sınıf matematik özel dersi için fiyat belirlemesi yaparken pek çok kriteri dikkate almaktayız.

Örneğin; daha önce belirttiğimiz gibi, öğrencimizin bir arkadaş grubu ile özel ders alacak olması durumunda, özel bir indirimli fiyat sunabilmemiz mümkün olmaktadır.

Öte yandan fiyat konusunda net bir teklif verebilmemiz için öğrencimizin ne kadar süre özel ders alacağı, nerede ikamet ediyor olduğu gibi ayrıntıları da bilmemiz gerekmektedir. Bunun için en net yanıtı öğrenebilmeniz için bizimle iletişime geçiniz.