AYT Geometri Özel Ders

AYT Geometri Özel Ders

 

Üniversiteye giriş sınavının ikinci ve en önemli aşaması olan AYT’den elde edilecek puan ve sıralama ile hedeflenen lisans programlarını tercih etmek ve yerleşmek mümkün olacaktır. Dolayısıyla özellikle de sayısal ve eşit ağırlık puan türlerine dahil lisans programlarını hedefleyen adaylar için geometri en önemli derslerin başında gelmektedir. Matematik testi içerisinde yer alan geometri sorularını doğru yanıtlamanız durumunda önemli bir şekilde puan ve sıralama avantajı elde etmiş olacaksınız ki bu da sizleri binlerce rakibinizin önüne geçirmiş olacak ve dolayısıyla hedeflediğiniz programa ulaşmanızı sağlayacaktır. AYT geometri özel ders için güvenebileceğiniz öğretmen ekibimiz, sizlere AYT geometri konularını en net bir şekilde anlatacak ve aynı zamanda AYT soru çözme tekniklerine de sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu sayede konuları net bir şekilde kavramış olacaksınız ve de hakim olduğunuz soru çözme teknikleri ile de sınavda karşınıza çıkacak soruları çözmek için zaman kaybetmeden, soruları kolayca, oldukça kısa sürede çözebileceksiniz.

 

AYT’de Hedeflediğinize Nete Ulaşın

 

AYT’de hedeflediğiniz net aralığına ulaşmanızdan ziyade, iyi bir sıralama elde etmeniz de önemli olmaktadır. Dolayısıyla yerleştirme puanınıza etki edecek her bir netin önemi daha da artmaktadır. AYT’de öğrencilerimizin pek çoğunun geometri sorularını es geçtiğini ya da bu sorularda zorlandıklarını bilmekteyiz. İşte bu da bizi tercih edecek öğrencilerimiz için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü öğrencilerin geneli tarafından çok da önemsenmeyen ve dikkate alınmayan, çok zor olduğu düşünülen bu soruları yapacak öğrenciler, rakiplerine kıyasla önemli bir puan kazancı elde edecek ve dolayısıyla iyi bir yerleştirme puanı alarak, aynı zamanda iyi bir sıralama elde etmiş olacaklardır.

 

AYT Geometri Özel Ders Fiyatı Ne Kadar?

 

AYT geometri özel ders fiyatı ne kadar süre boyunca özel ders alacağınıza, haftanın hangi günleri, ne kadar saatler boyunca alacağınıza, temelinizin olup, olmadığına ve diğer pek çok kritere göre değişkenlik göstermektedir. Ancak ekibimizin sizlere en iyi, en makul fiyat teklifini sunacağından emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.