İncek Matematik Kursu

 

İncek Matematik Kursu

 

İncek matematik özel ders ve matematik kursu denildiğinde ilk akla gelen kurumların başında Profesyonel Matematik gelmektedir. İncek’ te özel matematik kursu veren öğretmenlerden alacağınız matematik dersi ile matematik artık korkulu rüyanız olmayacak! İncek matematik kursu ile matematik dersi eğlenceli ve keyifli bir ders haline gelecek. İncek matematik kursumuzdan ilköğretim,  lise okula takviye matematik kursu. 8.sınıf öğrencileri için LGS hazırlık matematik kursu vermekteyiz. YKS’ ye hazırlanan lise 12.sınıf öğrencileri için veya liseden mezun olmuş öğrenciler için TYT AYT matematik kursu ile öğrencilerimizin yanındayız.  

Matematik kursu için İncek’te en iyi şekilde faydalanabileceğiniz bir kurum olan Profesyonel Matematik’te hiçbir kurumda olmayan koçluk destekli eğitim modelini kullanıyoruz. Deneyimli öğretmen kadromuzdan İncek özel matematik kurs hizmeti alan öğrencilerimize ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti vermekteyiz.

 

İncek ilköğretim ve Lise Matematik Kursu

 

Matematik dersini her öğrenci farklı yol ve metot ile öğrenir. Bu yüzden İncek matematik kursu öğretmenleri derslerimizi 2 veya 3 kişilik gruplarda ve. tabi ki talep eden öğrencilerimiz içinde birebir matematik kursu hizmetimizde bulunmaktadır. En çok tercih edilen İncek matematik kurs sistemiz birebir veya 2 kişilik grupta özel ders sistemidir.

İncek ilköğretim ve lise matematik kursu hizmetimizde ara sınıfta okuyan öğrencilerimizin matematik okul sınav ve başarısını arttırıyoruz. İncek ilköğretim matematik kursumuz 5.sınıf, 6.sınıf ve 7.sınıf öğrencilerinin 8.sınıfta girecekleri liseye giriş sınavı olan LGS’ ye dört dörtlük bir alt yapı ile hazırlamaktadır. Yine aynı şekilde İncek lise matematik kursumuz ile 9.sınıf, 10.sınıf ve 11.sınıf öğrencilerimizle birçok soru bankası bitirerek, geride hiçbir eksik matematik konusu bırakmıyoruz. Sağlam bir alt yapı ile öğrencilerimizin 12.sınıfta girecekleri yüksek öğretim kuruları sınavı YKS’ ye temel oluşturuyoruz.

 

İncek Matematik Kursu Fiyatları

 

Profesyonel Matematik İncek matematik kursu ücretlerini herkes matematik dersi alabilsin diye çok makul bir seviyede tutmaktadır. İncek özel matematik kurs fiyatlarımız bazı durumlara göre farklılık göstermektedir. Bu durumlar dersin birebir mi yoksa gruplar halinde mi olacağı, haftada kaç kere alınacağı ve öğrencinin sınıf ve seviyesine göre farklılık göstermektedir. Size en iyi fiyat teklifimizi sunabilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin. Size bir telefon kadar yakınız.