Ümitköy 10.Sınıf Matematik Özel Ders

Ümitköy 10. Sınıf Matematik Özel Ders

 

10. sınıfa gelmiş bir öğrenci eğer 9. sınıf matematik konularına hakim değilse, 10. sınıf matematik konularını net bir şekilde anlayabilmesi ve başarı gösterebilmesi zor olacaktır. İşte bu yüzden Ümitköy 10. sınıf matematik özel dersi gerekli ve önemli olmaktadır.

Ancak; şunu da ifade etmek isteriz ki, bizler sadece matematik dersinde başarısız olan öğrencilerimizin, başarılı olmasını sağlamakla kalmıyoruz aynı zamanda normalde orta ya da iyi bir seviyede olan bir öğrencimize de özel ders hizmeti vererek, “daha iyi” olmasını sağlıyoruz.

Özellikle de lise döneminde bu çok önemli olmaktadır. Çünkü lise döneminde öğrencimizin sahip olacağı tüm bilgi birikimler, üniversiteye giriş sınavında büyük getiri sağlayacaktır. Öyleyse; öğrencilerimiz, zamanlarını kaybetmeden, en verimli bir şekilde değerlendirmeye başlamadılar. Biz, bunun için çoktan hazırız ve yıllardır Ümitköy’de matematik özel dersi veriyoruz...

 

Ümitköy 10. Sınıf Matematik Özel Ders Öğretmeni

 

Öğrencilerimizin öğretmen seçiminde oldukça hassas olduğunun farkındayız. Bu bağlamda öğretmen ekibimiz bünyesinde, öğrencilerimizin tercih edebileceği birbirinden uzman eğitimcilerimiz bulunmaktadır.

Sadece matematik değil aynı zamanda geometri dersinde de uzman olan öğretmen ekibimiz; öğrencilerimizin motivasyonları yüksek bir şekilde matematikte başarılı olmalarını sağlamaktadırlar.

Şimdi…

  - Matematikte dönem notlarında yüksek not almak,

  - Üniversite sınavında iyi bir net sayısı çıkarmak,

  - Okul puanını yüksek tutmak,

  - Matematiği sıfırdan öğrenmek,

  - Matematik altyapısını geliştirmek,

  - 10. sınıf matematik derslerini tam anlamıyla öğrenmek,

İsteyen tüm öğrencilerimiz Ümitköy 10. sınıf matematik özel ders için bizimle iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

 

Ümitköy 10. Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Öğrencilerimize net bir fiyat söyleyebilmemiz için bilgi almamız gerekiyor. Bizimle iletişime geçen ebeveynler ve öğrencilerimize öncelikli olarak birkaç soru soruyoruz. Öğrencimizin mevcut matematik seviyesi, haftada kaç gün ya da kaç saat ders alacağı, tek başına mı yoksa arkadaşları ile mi ders alacağı; sorduğumu ve net bir fiyat teklifi sunabilmemiz için ihtiyaç duyduğumuz başlıca bilgilerin başında gelmektedir.

Ancak; hemen her koşulda, öğretmen ekibimizin olabilecek en makul fiyatı sunma amacında olduğuna da dikkat çekmek isteriz.

Ümitköy'de bizden daha önce özel matematik dersi almış öğrenci ve velilerimizin görüşlerini inceleyin!