Kırkkonaklar Matematik Özel Ders

 

Kırkkonaklar Matematik Özel Ders Veren Öğretmenler

 

Ankara'nın Kırkkonaklar'da oturan, Devlet Okulu ve Kolej'de okuyan öğrenciler için özel matematik dersi veremekteyiz. Profesyonel Matematik öğretmenleri olarak derslerimizi birebir veya gruplar halinde öğrencinin evinde yapmaktayız.

Çankaya Kırkkonaklar'da Devlet ve Kolej'de Okuyan Öğrenciler Matematik Özel Ders için Profesyonel Matematik'i Seçiyor!

Ankara Kırkkonaklar'da matematik özel ders sistemini çok iyi bilen deneyimli öğretmen kadromuzla matematik dersi artık çok kolay!

Kırkkonaklar'da oturan devlet okulu ve kolej'de okuyan öğrencilerimize Matematik Özel Ders veren öğretmenleri olarak ilkokul 4.sınıftan, ilköğretim 5-6-7-8. sınıfa ve lise 9-10 ve 11.sınıf öğrencilerinin okul sınavlarına yardımcı özel matematik derslerimizle okul sınavlarında başarı sağlamanın yanı sıra sağlam temeller oluşturarak yeni sınav sistemleri TYT ( Temel Yetenek Sınavı ), YKS ( Yükseköğretim Kurumları Sınavı ) ve  TEOG'da başarıyı yakalıyoruz.

 

Kırkkonaklar Matematik Özel Ders Sistemimiz

 

- Kırkkonaklar'da özel matematik derslerimizi her hafta düzenli olarak, haftalık, minimum 2 saat olarak işlemekteyiz.

- Kırkonaklar matematik özel derslerimizi öğrencinin evinde bire bir veya 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde vermekteyiz. (En çok tercih edilen bire bir ve 2 kişilik grup matematik özel derslerimizdir)

Her öğrencimize matematik özel dersin yanında ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti de vermekteyiz. 

- Her öğrenciye özel ders programı yapıyoruz ve nasıl ders çalışması gerektiğini öğrenciye anlatıyoruz.

- İlk derste öğrencinin seviyesi ölçülür, varsa eksikleri belirlenir, öğrenci ve veliye ders sounda bilgi verilir.

- Her ders sonunda anlatılan konu ile ilgili ödevlendirme yapılır. Bir sonraki hafta ödev kontrolü yapılır. Varsa eksikler tekrar anlatılır, eğer eksik yoksa yeni konuya geçilir.

- Öğrecinin yapamadığı soruları whatsapp üzerinden sorması istenir.

- İsteğe veya duruma bağlı olarak matematik sınavı öncesi, sınava yönelik ekstra çalışmlar yapılır.

Sizde zaman kaybetmeden Kırkkonaklar'da oturan öğrencilerimize yönelik özel matematik dersi veren öğretmelerimizden özel matematik dersi alın. Başarıyı şansa bırakmayın. Bizimle hemen iletişime geçin!