TYT Matematik Özel Ders Ankara

 

TYT Matematik Özel Ders

 

Üniversiteye giriş sınavı yaklaşıyor! TYT matematik özel dersi, Ankara genelinde bulabileceğiniz en uygun fiyat dahilinde sizleri sınava hazırlıyoruz. Sınavda çıkacak olan tüm konular aşama aşama işleniyor ve kısa bir süre içerisinde sınava hazır bir hale geliyorsunuz.

Üniversiteye hazırlık sınavının ilk aşaması olan TYT’de; sözel ve sayısal yeterlilik test edilmektedir. Bu testte, adayın başarılı olabilmesi için temel konuları biliyor olması gerekir. Özellikle de sayısal bir alanı hedefleyenler için TYT matematik önemli olmaktadır.

TYT’nin, Matematik kısmında gelecek olan sorular; Sayılar, Temel İşlemler, Kümeler, EBOB EKOK, Birinci Dereceden Denklemler gibi ünitelerden gelecektir. Bu üniteler Matematik dersinin en temel konularıdır.

 

TYT Matematik Özel Dersin Ne Faydası Olacak?

 

Öğrencimizin kendi imkanları ile de bu sınava hazırlanabilmesi elbette mümkündür. Ancak zaman ilerliyor ve öğrencimizin sınava kadar ki olan zamanını en iyi bir şekilde değerlendirmesi önemlidir. Bu bağlamda öğrencimizin tek başına istikrarlı, planlı ve düzenli bir şekilde çalışmalarını sürdürebilmesi zor olabilmektedir.

Ankara'da TYT Matematik özel ders ile;

   - Öğrencimizin sınava kadar olan zamanı en verimli bir şekilde değerlendirilir.

    - Öğrencimizin istek, talep ya da seviyesine göre; sıfırdan ya da belirli bir seviyeden itibaren sınava hazırlık yapılabilir.

    - Sınavda karşı karşıya kalınacak soru tiplerine dair öğrencimizin hazırlıklı olmasını sağlarız.

    - Düzenli bir çalışma yürüterek, öğrencimizin zaman kaybı yaşamasının önüne geçeriz.

Tüm bu avantajları oldukça makul bir fiyat ile sizlere sağlıyoruz.

Ankara’da ikamet etmekte olan lise öğrencilerimiz ve TYT’ye hazırlık sürecinde olan tüm adaylarımız için matematik özel ders verebiliyoruz.

 

Ankara'da TYT Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Öğrencilerimiz için fiyat belirlemesi yaparken öncelikli olarak dersimizden bireysel mi yoksa grup olarak mı faydalanacaklarını sormaktayız. Çünkü eğitimimizi aynı zamanda ikişer, üçer arkadaş grubu için de verebilmekteyiz ve böyle bir durumda fiyat kişi başına ciddi oranda fark etmektedir.

Öte yandan Ankara'da TYT matematik özel ders hizmetimizden ne kadar süre ile faydalanacağınız da fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer unsurdur. Genel olarak uygun fiyat teklifleri sunuyor olmamızla birlikte, bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman sizler için özel bir fiyat teklifi sunabilmemiz de mümkün olacaktır.