Özel Ders Ankara

Özel Ders Ankara

Ankara’da ikamet etmekte olan ilköğretim 5.sınıf, 6.sınıf, 7sınıf, 8.sınıf, lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf ve LGS, TEOG, TYT, YKS hazırlık öğrencilerimizin ders ve sınavlarında başarılı olmalarını sağlamak tamamen bizim işimiz. Bu doğrultuda öğretmen kadromuz; öğretmeyi seven, işini büyük bir şevkle yapan ve kazanç elde etmeyi ikinci planda tutan öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Ankara’da özel derslerimizi birebir ya da 2’şer, 3’er, gruplar halinde öğrencinin evinde verebilmekteyiz. Sizin için olabilecek en uygun özel ders fiyatı teklifi sunmaktayız.

ilköğretim 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8.sınıf ve lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf öğrencilerimizin derslerine ilave olarak eğitim verebildiğimiz gibi, güncel müfredat konularında takıldıkları kısımlar için de özel konu anlatımı hizmeti verebilmekteyiz. Tüm bu süreçte öğrencilerin sınavlarda başarılı olmalarına yönelik planlı bir özel ders hizmeti de verebilmekteyiz.

Ankara’da Özel Ders Veren Öğretmenler

Ankara’da özel ders vermekte olan öğretmen kadromuz, eğitim sürecinde öğrencilerin başarılı olmaları adına her bir ayrıntıyı dikkate almaktadırlar. Bu bağlamda öğrencinin taleplerini, seviyesini ve hedefini gibi kriterleri dikkate alıyoruz. Bu sayede öğrencinin hedefi doğrultusunda zamanını en verimli bir şekilde değerlendirebilmesini sağlıyoruz.

Özel derslerimiz öğrenciyi sıkan, geren, bunaltan bir şekilde değil aksine öğrencinin keyif alabildiği şekilde gerçekleştirilmektedir. Nitekim öğretmen arkadaşlarımızın edinmiş olduğu tecrübe ile öğrenciler için en anlaşılır ve öğrenilmesi kolay öğretim yöntemlerini uyguluyor olduklarını belirtmeliyiz. Sizler de özel ders için Ankara’da bizlerle iletişime geçerek, eğitim sürecimize dair çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ankara Özel Ders Fiyatları

Hizmetimize dair merak edilen bir diğer önemli ayrıntı da Ankara özel ders fiyatları olmaktadır. Bu fiyatların oldukça dalgalı olduğunu biliyoruz. Ancak bizler, size doğrudan bir fiyat vermek yerine ilköğretim özel ders ya da lise özel ders gibi esasında eğitim almak istediğiniz seviyeye, eğitimin ne kadar sürede tamamlanacağına ve diğer kriterlere göre bir fiyat belirlemesi yapmaktayız. Bu doğrultuda sizin için en iyi teklifi sunabilmemiz için ise bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede oldukça uygun fiyat dahilinde sizlere özel ders fiyatımızı sunabileceğiz.