Özel Ders

 

Özel Ders

Özel ders almak isteyenler genellikle önce fiyat araştırması yapmaktadırlar. Tabii ki fiyatlandırma önemlidir ancak sadece fiyata göre karar vermek doğru değildir. Çünkü bir öğretmen, sahip olduğu bilgi, tecrübe ve deneyimleri doğrultusunda sizlerden oldukça yüksek fiyat talep edebilir ancak eğer doğru bir şekilde öğretmeyi beceremezse, bu durum karşısında vereceğiniz ücret boşa gidebilir. Bu durumun tam tersi de olabilir. Mesela çok uygun fiyata özel ders veren birisi, nasıl öğreteceğini bilmiyorsa ya da sadece para kazanmak amacı ile bu işi yapıyorsa, bu durumda yine iyi bir sonuç elde edilemeyecektir.

Bizler öğrencilerimizin özel ders taleplerini değerlendirirken önce seviyelerini ve ulaşmak istedikleri hedefleri dikkate alıyoruz. Bu sayede özel ders çalışmalarımızı en iyi bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Özel Ders Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dikkat edilmesi gerekenlerin başında öğretmenin özel ders konusunda ne kadar deneyimli ve başarılı olduğudu gelmektedir. Mesela bir öğretmen okulda iyi bir şekilde ders anlatıyor olabilir ancak özel ders verirken bu durum değişebilir. Özel derste sadece öğrenciye özel anlatım olması gerekiyor. Okuldaki gibi genel bir anlatımın bir faydası olmayacaktır.

Öğrencinin dikkat etmesini önerdiğimiz önemli bir ayrıntı da fiyat konusudur. Elbette ki matematik gibi pek çok kişinin rağbet gösterdiği ve diğer derslere kıyasla nispeten zor sayılan bir dersin fiyatı daha yüksek olabilmektedir. Ancak piyasa genelini incelediğimizde olması gerekenden daha yüksek ve abartılı fiyatlar olduğunu da görmekteyiz. Bu aşamada öğrencilerin bütçelerini fazla zorlamamalarını öneriyoruz.

Özel Ders Almak için Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz

Sizlere hem olabilecek en uygun fiyat teklifini sunuyor hem de geçmişte bizi tercih eden öğrencilerimizi başarıya ulaştırdığımız gibi, sizleri de başarıya ulaştıracağımızı garanti ediyoruz. Açık, net ve anlaşılır bir şekilde işlenen konularda anlamadığınız hiç bir ayrıntı olmayacağına emin olabilirsiniz. İlköğretim ve lise seviyesindeki özel derslerimizde öğrencilerimiz hem okuldaki ders notlarını yükseltebiliyorlar hem de liseye giriş sınavı ve üniversiteye giriş sınavı gibi önemli sınavlardan oldukça iyi netler çıkarıyorlar. Sadece konu anlatımı değil, derse yardımcı, soru çözme becerisinin kazandırılması gibi her türlü özel ders çalışması yapabilmekteyiz.