Özel Matematik Dersi Fiyatları

 

Özel Matematik Dersi Fiyatları

 

Her hizmetin bedeli olduğu gibi özel matematik dersi eğitimi hizmetinizin de bir bedeli vardır. Bu bedel pek çok kriter baz alınarak belirlendiğinden, sizlere direkt olarak bir fiyat veremiyoruz.

Özel matematik dersi fiyatları neye göre belirleniyor?

Başlıca kriterler;

     - Öğrencinin ihtiyaç duyduğu eğitim süresi fiyatı etkileyen unsurların başında gelir. Eğitimin içeriğine bağlı olarak “minimum” alınması gereken bir süre belirlenir. Bu süre, öğrencinin en verimli bir şekilde eğitimini tamamlayabilmesi adına gerekli bir süredir. Bazı koşullarda ise süre kısıtlı olabilir (mesela yaklaşan sınav dönemi gibi) bu gibi durumlarda ise daha hızlandırılmış bir program uygulamak gerekir ki bu da normal eğitim süresinin daha da kısaltılması anlamına gelir.

     - Nasıl bir eğitim alınacağı fiyatı etkileyen bir diğer unsurdur. Nitekim öğretmen kadromuzun özel matematik dersi içeriğinde; soru çözme becerisinin kazandırılması ve geliştirilmesi, konularda anlaşılmayan yerlerin anlatılması, konularına göre belirli soru tarzlarının çözümünde uygulanacak yöntemlerin belirlenmesi, öğrencinin sınavlara yönelik (LGS, TYT, YKS gibi) çalışmalar yürütülmektedir. Dolayısıyla da öğrencimizin talep edeceği eğitim hizmetine göre de fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

     - Özel matematik dersi fiyatları eğitimin bire-bir ya da grup halinde (2’şer, 3’er kişilik) alınacak olmasına göre de değişmektedir. Nitekim grup halinde alınacak eğitimin maliyeti öğrenci başına daha düşük olacaktır ancak bire-bir yöntemi sadece bir öğrenciye özel matematik dersi hizmeti olduğundan dolayı, öğrenci başına maliyeti daha yüksektir.

     - Fiyatı etkileyen bir diğer unsur da öğreticinin (yani öğretmenlerin) ilgili konuları ne kadar başarılı bir şekilde işliyor olduğudur. Bu aşamada hem tecrübe hem de yenilikçi bir anlayış önemli olmaktadır. Çünkü öğrenciler için klasik, genel tarz anlatım yöntemleri artık sıkıcı gelmektedir. Bu bağlamda öğrencilerin daha yenilikçi bir öğretim tarzı ile konuların açık, net, anlaşılır bir şekilde ele alınması gerekmektedir.

Gördüğünüz gibi bir çok kriter özel matematik dersi fiyatları belirleyebilmemizde etken olmaktadır. Bu nedenden dolayı sizler için fiyat teklifi sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede sizin için en ideal fiyat teklifini sunabileceğiz. Bununla birlikte sizlere en iyi matematik özel ders programını da belirleyebiliriz.