5.Sınıf Öğrencisine Özel Ders

5. sınıfta eğitim görmekte olan öğrencilerimizin en çok zorlandıkları derslerin başında matematik gelmektedir. Bunun nedeni ise çoğu zaman bu derste konuların birbirleri ile ilişkili olmasıdır. Bu yüzden dolayıdır ki, temelinde sorun olan öğrencilerimizin 5. sınıf konularını anlayabilmelerinde sorun olmaktadır.

Okulda verilen eğitim, genellikle öğrenci için yetersiz kalmaktadır. Bu durum, esasında uzmanların ortak bir görüşüdür. Çünkü eğitim modelinde her zaman için kişiye özgü eğitimin verilmesi çok daha verimli olmaktadır. Bu bağlamda 5. sınıfta öğrenim gören öğrencimiz için 5. sınıf öğrencisine özel ders veriyoruz ve Matematik başta olmak üzere diğer önemli sayısal ve sözel nitelikteki derslerinde de başarılı olmasını sağlıyoruz.

Özel Ders Gerekli midir?

Bu sorunun cevabını farklı açılardan değerlendirebilmemiz mümkündür. Özellikle de 5. sınıfta öğrenim gören bir öğrencimiz açısından değinecek olursak, henüz gelişim çağındaki öğrencimizin kendi başına derslere odaklanması, eksiklerini tamamlaması özellikle de matematik gibi sayısal nitelikteki derslerde başarılı olabilmesi açısından zordur. Bu nedenden dolayı öğrencimiz için 5. sınıf öğrencisine özel ders hizmetinden faydalanması önem teşkil etmektedir.

Özel ders almanın öğrenci açısından bir çok faydası olacağını da belirtmemiz gerekir. En başında öğrencimiz, eksikliklerini daha net anlayacaktır. Bu bağlamda öğretmenlerimiz, doğru bir yaklaşım ve öğretim tekniği ile öğrencimizin mevcut seviyesini belirleyerek, adım adım başarılı olmasını ve kendisini geliştirmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda özel ders aynı zamanda öğrencimizin geleceği açısından motivasyonunu yükseltmesini sağlayacak önemli bir eğitim modeli olma özelliğindedir.

Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

En çok veliler tarafından araştırılan konulardan birisi de özel ders fiyatları olmaktadır. Bu fiyatlar, araştırma yaptığınız semte göre, öğretmene göre ve konulara göre değişebilmektedir. Bu yüzden dolayı 5. sınıf öğrencisine özel ders için fiyat belirlemesi yaparken bir çok kriteri dikkate almamız gerekiyor. Bu aşamada velilerimiz için en uygun fiyatı sunmaya gayret ediyoruz. Velilerimizin bizlerle iletişime geçerek, konu ile ilgili çok daha fazla bilgi alabilmeleri mümkün olacaktır. Nitekim fiyatlandırmada esas olarak sadece çalışma saatini değil, çalışma stratejisini ve diğer ayrıntıları da dikkate alıyoruz. Tüm bu ayrıntılar doğrultusunda uygun bir fiyat teklifi sunuyoruz.