Ankara Kimya Özel Ders

 

Ankara Kimya Özel Ders

 

Kimya belki de anlaşılması en zor ders olarak düşünülebilmektedir. Özellikle de yaklaşan bir sınav için kısıtlı bir zaman varsa bu zamanın en verimli bir şekilde değerlendirilmesi gerekliyse herşey daha da çıkılmaz bir hale gelebilir.

Ankara kimya özel ders sayesinde ne kadar kısıtlı bir süreniz olursa olsun, kimyada tüm konuları tereddütsüz öğreneceğinizden emin olabilirsiniz. Nitekim alanında uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin seviyesini dikkate alıyoruz ve de hedefledikleri başarı doğrultusunda çözüm sunuyorlar.

Fakat “zaman” kavramının her koşulda önemli olduğunu vurgulamak gerekir. Eğer bir sınavda başarı hedefleniyorsa, sınava kadar olan zaman için en erkenden bir planlama yapılması gerekir. Bu sayede başarı elde etme olasılığı çok daha yüksek olacaktır.

 

Ankara Kimya Özel Ders Kimler İçindir?

 

Ankara genelinde Kimya özel ders hizmeti veren uzman öğretmenlerimiz sıfırdan ya da belirli bir seviyeden, ileri ya da yine belirli bir seviyeye kadar eğitim verebilmektedir.

Dolayısıyla herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. Bizimle iletişime geçmek isteyen; lisede kimya dersinde başarılı olmak isteyen bir öğrencimiz olabilir ya da üniversite sınavına hazırlanan, bu sınavda fen bilimleri alanında iyi bir net elde etmek isteyen öğrencimiz de olabilir.

Her koşulda en uygun çözümü sunmaktayız. Üstelik çeşitli soru tipleri üzerinde de durmaktayız. Nitekim kimya dersi de tıpkı matematik ve diğer bazı sayısal dersler gibi teorik - pratik dengesinin kurulmasının önemli olduğu derslerdendir.

Matematik, kimya gibi özellikle de çeşitli ana bilgilerin aktarıldığı, bazen de çeşitli formüllerin uygulanmasının gerekli olduğu derslerde iyi bir başarı elde edilebilmesi için sadece teorik bilgi odaklı değil aynı zamanda bilginin pratiğe dökülmesi odaklı da çalışılması gerekir.

Öğrencinin tek başına deneyimler kazanmadan ve yeteri kadar iradeli olmadan bunu başarabilmesi son derece zordur. İşte bu aşamada öğrencinin fark atması ve hedeflediği başarıya ulaşması için biz burdayız.

 

Ankara Kimya Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Ankara kimya özel ders fiyatları öğrencimizin hedeflediği başarıya göre değişmektedir. Nitekim öğrencilerimizin hedeflediği başarılar için uygulanacak eğitim programımızın içeriği ve kapsamı da değişkenlik göstermektedir.

Öte yandan soru çözme pratikleri kazandırdığımıza da dikkat çekmek isteriz. Ankara genelinde kimya özel ders verenler ile kıyasladığınızda, sizlere en makul fiyat teklifini sunduğumuzu fark edebilirsiniz ve buna ek olarak soru çözme tekniklerini de öğretmekteyiz.

Soru çözme teknikleri, kimya dersi sınavlarında iyi bir başarı elde edilebilmesi açısından büyük önem teşkil eder. Hedeflnen sınav ÖSYM ya da okul sınavı olabilir, her koşulda sınavın soru tipleri ile eş değer nitelikte sorular üzerinde durmaktayız ve her bir kimya soru tipleri için özel teknikleri öğretmekteyiz. Bu sayede öğrencilerimiz sınavlarda zorlanmadan soruları yanıtlamakta ve iyi bir puan elde etmektedirler.

Net bir fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.