Türkkonut Matematik Özel Ders

Türkkonut Matematik Özel Ders

Matematik konularında geri kalmak, sizlere çok zaman kaybettirir. Kaçırılan derslerin yeniden öğrenilmesi ve öğrenilen konular hakkında da yeteri oranda soru çözülmesi gerekir. İlköğretim 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf veya lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf seviyesindeki öğrencilerimiz için Ankara’da Türkkonut’ta matematik özel ders hizmeti vermekteyiz. Özel derslerimizde öncelikli amacımız ise öğrencimizin geri kaldıkları, anlayamadıkları, eksik kaldıkları önceki konuları tamamlamaktır. Çünkü matematikte başarılı olmak isteyen bir öğrenci için önceki konuların bilinmesi de önemlidir. Pek çok konu birbiri ile doğrudan ya da dolaylı olarak bağlantılıdır. Bu nedenden dolayı önceki konuların tam olarak bilinmemesi, ilerleyen müfredat konularında ele alınacak konuların ve bu konular ile ilgili çözülecek soruların anlaşılmaması anlamına gelir. Dolayısıyla da öğrencinin zaman kaybetmeden matematik özel ders talebinde bulunması en sağlıklısı olacaktır. Çünkü okulda ortamında sadece kendisine özel bir eğitim verilmesinin bir imkânı yoktur.

Okulda verilen notlar ile öğrenciler belirli bir başarı sıralanmasına dahil edilse de, esasında öğren

Türkkonut Matematik Özel Ders Kimler için Uygundur?

cinin seviyesi matematik dersi ile ilgili ne bildiği ile alakalıdır. Bunu test etmek ve görmek gerekir. Zaman içerisinde tekrar edilmeyen güncel müfredat konularının utulması ya da yanlış anımsanabilmesi de normaldir. Bu gibi koşulları dikkate alıyoruz ve öğrencinin seviyesini belirliyoruz. İlk aşamada öğrencinin seviyesinin belirlenmesi önemli bir husustur nitekim çalışmalarımızı da bu yönde şekillendirmekteyiz. Öğrencinin seviyesine uygun bir eğitim modeli, matematik özel ders yaklaşımı ile eğitim veriyoruz. Bu sayede bizleri tercih eden yüzlerce öğrencimiz gibi Ankara Türkkonut’ta matematik özel ders hizmetimizden faydalanmayı tercih edecek yeni öğrencilerimizin de başarılı olmasını sağlıyoruz.

Matematik özel dersimiz için herhangi bir öğrenci seviyesi ayrımı yapmadığımız gibi hedef ayrımı da yapmıyoruz. Dolayısıyla da amacı; LGS, TYT, AYT ya da YKS’ ye hazırlanmak olan bir öğrencinin bizlerden matematik özel ders talebinde bulunabileceği gibi sadece okuldaki matematik konularını daha net anlamak, yıl içinde matematik dersinden yapılacak sınavlardan yüksek not almak ve genel olarak okul başarı seviyesini yükseltmek gibi farklı amaçları olan öğrencilerimizin amaçlarına ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm bunlara ek olarak hiçbir matematik temeli olmayan öğrencilerimizin sıfır baştan adım adım ancak güçlü bir şekilde başlangıç yapabilmelerini de sağlıyoruz.

Türkkonut Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman matematik özel ders sürecimize dair daha fazla bilgi edinebileceğiniz gibi Türkkonut matematik özel ders fiyatları hakkında da kesin ya da tahmini bir bilgi sahibi olabilirsiniz. “Kesin ya da tahmini” diyoruz çünkü sizlere sunacağımız fiyat bilgisinin ne kadar kesin olduğu ancak bizlere vereceğiniz ön bilgi ile belirlenecektir. Ne kadar süreli matematik özel ders almak istediğiniz, dersleri bire bir mi yoksa grup halinde mi almak istediğiniz, belirli bir sınava hazırlık mı olacağı yoksa sadece mevcut sınıf ya da okul başarısına yönelik ek özel ders mi alınacağı gibi pek çok ayrıntı fiyatları etkilemektedir. Dolayısıyla ne bizlere daha fazla ön bilgi verdiğinizde, iyi bir fiyat teklifi sunabiliriz.