10.Sınıf Matematik Özel Ders

 

10.Sınıf Matematik Özel Ders

 

Ankara’da en çok talep gören özel derslerimizin başında 10.sınıf matematik özel ders hizmetimiz gelmektedir. 10.sınıf matematik derslerimizi öğrencinin evinde veya Ümitköy Çayyolu merkez ofisimizde vermekteyiz. 10.sınıf özel derslerimiz birebir, iki kişilik veya üç kişilik gruplar halinde verilemektedir. 10.sınıf özel matematik dersi alan öğrencilerimiz öğrenci koçluğu hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

 

10.Sınıf Matematik Dersi Öğretmenleri

 

Lise 10.sınıf öğrencilerine özel ders veren eğitimcilerimiz alanında uzaman, 18 yıllık deneyime sahip, ÖSYM ve MEB müfredatı, kazanımları ve soru tarzlarına hakim öğretmenlerden oluşmaktadır. Ankara’nın en iyi 10.sınıf matematik özel ders hocalarımız derslerinde uyguladıkları özel sistem ve metotlarla öğrencinin matematik dersindeki motivasyonunu arttırıyorlar. Derste motivasyonu artan öğrencinin aynı zamanda ders başarısı da artmaktadır.

 

10.Sınıf Özel Matematik Dersi Konuları (2020-2021)

 

İnternet üzerinden Ankara’da 10.sınıf matematik özel ders veren öğretmen veya bir kurum mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Hemen Profesyonel Matematik öğretmenleriyle iletişime geçin! 10.sınıfta matematik dersinin önemi çok büyüktür. Çünkü üniversite sınavında 10.sınıf matematik müfredatından sorular sorulmaktadır. Bu yüzden 10.sınıf matematik konularının iyi öğrenilmesi gerekmektedir.

Ankara matematik özel ders öğretmenlerimizin 10.sınıf öğrencileri için anlattıkları matematik dersi konuları şu şekildedir.

- Sıralama ve seçme

- Basit olayların olasılıkları

- Fonksiyonlar ( fonksiyonların tersi ve bileşkesi )

- Polinomlar

- Çarpanlara ayırma

- İkinci dereceden bir bilinmeyenli denklem

- Çokgenler ve dörtgenler

- Özel dörtgenler ( uzunluk ve alanları )

- Katı cisimler

 

 

10.Sınıf Matematik Özel Ders Ücretleri

 

Ankara’da 10.sınıf matematik özel ders ücretleri hakkından bir araştırma yapıyorsanız çekinmeden hemen bizi arayınız. Size piyasa koşullarına göre en uygun fiyat teklifini vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. 10.sınıf özel ders fiyatları birçok kritere göre farklılık göstermektedir. Size en iyi fiyat teklifini sunabilmemiz için hemen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.