Çankaya Matematik Özel Ders

 

Çankaya Matematik Özel Ders

 

Çankaya, Ankara’nın en kalabalık merkezi ilçelerinden birisidir. Çankaya matematik özel ders ile ilköğretim ve lise öğrencilerimizin matematikte tüm konuları öğrenmelerini sağlıyoruz. Özel derslerimizde öncelikli olarak ise öğrencilerimizin ne istediklerini dikkate alıyoruz. Nitekim “özel ders” tanımı genellikle “konu anlatımı” şeklinde düşünülse de aslında; soru çözme alıştırmaları, sınavlara hazırlık, okula yardımcı ya da belirli konuların öğrenilebilmesine yönelik çalışmalar da olabilmektedir. Dolayısıyla da özel derslerimizin en verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi açısından ilk etapta öğrencimizin ihtiyacını dikkate almaktayız ve böylelikle özel ders sürecimizin ne şekilde ilerletileceğini belirlemekteyiz. Bu sayede öğrencimizin uzun vadede ciddi oranda gelişim göstereceği çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

 

Çankaya Matematik Özel Ders Avantajları

 

Özel dersimizden faydalanmanızın sizlere sağlayacağı en önemli avantaj; zaman kaybı yaşamadan matematiği öğrenecek olmanızdır. Nitekim matematiği öğrenmenizde zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Bu dersi zamana yayarak ve tekrar ederek öğrenmek gerekiyor. Öğretmenimiz, Çankaya’da belirteceğiniz adrese kadar gelerek sizlere Çankaya matematik özel ders vermektedir. Bu sayede herhangi bir zaman kaybı durumu söz konusu olmadan öğretmenimiz ile planlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

İhtiyaç, talep ve seviyenize uygun bir çalışma modeli uygulanmaktadır.

Buna göre;

   - Okula yardımcı özel ders talep edebilir

   - Belirli konuların anlatımını talep edebilir

   - Matematik soru çözme becerisini kazanmak ve geliştirmeye yönelik çalışmalar talep edebilir

   - Dönem sonu matematik sınavlarına hazırlık yapabilir

   - Liseye ya da üniversiteye giriş sınavına hazırlığa yönelik çalışmalar sürdürebilir

   - Matematik çalışmalarınızda anlamadığınız her bir ayrıntıyı öğrenebilirsiniz

Öğretmen kadromuzun şimdiye kadar başarılı olmasının en önemli nedenlerinden birisi de matematiği anlaşılması zor bir ders olmaktan kurtarıp; açık ve net bir dille öğrencilere anlatabiliyor olmalarıdır. Bu bağlamda her bir ayrıntıyı öğreneceğinizi garanti etmekteyiz.

 

Çankaya Matematik Özel Ders Fiyatı

 

Fiyat belirlemesi yaparken tek bir kriteri değil, bir çok kriteri esas almaktayız. En başında öğrencimizin kaç saatlik özel ders alacağı ve toplamda ne kadar sürelik ders alacağı gibi kriterler önemli olmaktadır. Ancak bazı durumlarda özel indirimler de yapabilmekteyiz. Nitekim bizler Çankaya özel ders fiyatları bakımından en uygun fiyatı sizlere sunmaktayız. Daha fazla bilgi ve fiyat almak için iletişime geçiniz.