Ankara LGS Hazırlık Kursu

 

Ankara LGS Hazırlık Kursu

 

En iyi Ankara LGS Hazırlık Kursu olarak ilköğretim 8.sınıf öğrencilerine yönelik hizmetmiz ile LGS’ de en iyi puanı alarak, hayalinizdeki liseye yerleşmek ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. O halde hemen bizimle iletişime geçin! Profesyonel Matematik LGS hazırlık kursu Ankara’nın en seçkin ve deneyimli öğretmenlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Öğrenci psikolojisinden anlayan, en az 15 yıllık deneyime sahip öğretmenlerimiz MEB müfredatına uygun kazanım ve konu anlatımlarıyla siz değerli velilerimizin sevgili çocuklarımızın LGS’ de yüksek başarı elde etmesini sağlıyorlar.

 

Ankara’nın En Çok Tercih Edilen LGS Hazırlık Kursu

 

En çok tavsiye edilen Ankara LGS’ ye hazırlık kurslarının arasında en iyilerin başında Profesyonel Matematik gelmektedir. LGS hazırlık kursu ile başta matematik ve fen bilgisi derslerinden birebir veya 2-3 kişilik gruplar halinde olup, özel ders formatında ister yüz yüze, ister online olarak hizmetimizden yararlanabilirisiniz.

LGS hazırlık dershanelerini incelediğinizde genellikle kalabalık sınıflarda eğitim verdiklerini göreceksiniz. Sınıfın kalabalık olması eğitim niteliğin düşmesine ve dolayısıyla öğrencinin performansının düşmesine sebep olmaktadır. Ankara matematik özel ders öğretmenleri olarak bu süreçte öğrencilerimizin maksimum fayda sağlamaları için derslerimizi birebir, 2 veya 3 kişilik gruplar halinde yapmaktayız. Aynı zamanda LGS hazırlık süresince öğrencilerimizin eğitimini önemsiyoruz. Tüm öğrencilerimize ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti veriyoruz.

 

LGS Hazırlık Kurs Fiyatları

 

LGS hazırlık kurs fiyatları dersin birebir, gruplar halinde olması veya haftada kaç kere alınacağı gibi faktörlerden farklılık göstermektedir. Size daha detaylı LGS hazırlık kurs ücreti bilgisi sunabilmemiz için izimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.