Birebir Matematik Kursu

 

Birebir Matematik Kursu

 

Birebir matematik kursumuz Ankara’da ikamet eden ilköğretim ve lise öğrencileri için hizmet vermektedir. Birebir kurslarımızda öğrencilerimiz 90 dk’lık seanslar halinde eğitim almaktadır. Birebir matematik eğitimlerimizi hafta içi veya hafta sonu olarak istediğiniz gün ve saate ayarlamasını yapmaya gayret ediyoruz. Öğrencilerimiz kurslarımıza her hafta ve düzenli olarak belirlenen gün ve saatte katılmak zorundadır.

Birebir matematik kursumuzdan bazı öğrenciler haftada bir kere katılabildikleri gibi bazı öğrenciler haftada iki kere katılarak matematik dersi eksiklerini kapatabilirler. Genellikle haftada iki kere sınav gurubu öğrencileri, yani LGS ve YKS’ ye hazırlanan öğrenciler için uygundur. Ama matematik dersinden eksikleri olan ve bilgi düzeyleri zayıf olan öğrencilerle haftada iki kere çalışmalarda yapmaktayız.

Birebir matematik kursu Ankara’da deneyimli branş eğitmenleri tarafından verilmektedir. Asla yeni mezun veya tecrübesiz öğretmenler ile çalışmıyoruz. Birebir eğitimlerimizi başarı odaklı olarak sürdürüyoruz.