Çukurambar YKS Hazırlık Kursu

 

Çukurambar YKS Hazırlık Kursu

 

Çukurambar YKS hazırlık kursu ile 12.sınıf ve mezun öğrenciler alanında uzman, branş öğretmenleri tarafından eğitim almaktadır. Branş öğretmenlerimizin hepsi en az 15 yıllık deneyime sahiptir.

Çukurambar semtinde oturan öğrenciler üniversite sınavı YKS hazırlık kursu için iyi bir seçim yapmaları gerekir. Çünkü ileri dönemdeki hayatlarını etkileyecek önemli bir sınava gireceklerdir. Profesyonel Matematik öğretmenleri olarak siz değerli velilerimizin, sevgili çocuklarının YKS başarısını arttırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. YKS hazırlık kursumuzda öğrencilerimizle birebir olarak ilgileniyor, ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti sunuyoruz. Öğrencilerimiz aldıkları koçluk hizmeti ile hem sınav kaygısını azaltıyor, hem de derslerine verimli çalışmayı öğreniyorlar. Böylece başarı kaçınılmaz oluyor.

YKS hazırlık kursumuza Çukurambar’ da ikamet eden öğrencilerin yoğun talep göstermektedir. Üniversite hazırlık kursumuzda öğrencilerimiz kalabalık sınıflarda eğitim almaz. En fazla 3 kişilik VİP gruplarda eğitim almaktadır. Diğer eğitim kurumlarından farklı olarak derslerimiz masa başında işlenmektedir. 12.sınıf ve mezun YKS hazırlık gruplarımıza belirli aralıklarla tarama ve genel deneme sınavlar uygulamaktayız. Öğrencelerimizin gelişimlerini bu şekilde yakından takip ediyor, çalışmalarımızı bu şekilde yönlendiriyoruz.

Çukurambar YKS hazırlık kursu fiyatlarımızın çok çok uygun olduğunu bilmenizi isteriz. Ankara’da dershane fiyatına 3 kişilik VİP gruplarda YKS’ ye hazırlanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bizimle tanışmaya ve bir kahvemizi içmeye bekleriz. J