Çayyolu En İyi LGS Hazırlık Kursu

 

Çayyolu En İyi LGS Hazırlık Kursu

 

İlköğretim 8.sınıf öğrencilerinin yılsonunda iyi bir liseye girmeleri için liseye giriş sınavı LGS’ den yüksek başarı elde etmesi çok önemlidir. Çayyolu en iyi LGS hazırlık kursu olarak deneyimli ve güçlü kadromuzla siz değerli velilerimizin yanınızdayız. LGS kursumuzda başta Matematik dersi olmak üzere Türkçe, Fen ve Teknoloji derslerini vermekteyiz.

 

Ümitköy Çayyolu LGS Hazırlık Kurs Merkezi

 

Çayyolu en iyi LGS hazırlık kursumuzda ilköğretim 8.sınıf LGS hazırlık öğrencileri için koçluk destekli butik eğitim modeli uygulamaktayız. LGS hazırlık derslerimizi kalabalık sınıflar yerine birebir veya 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde yapmaktayız. Derslerimizde kişi sayısının az olmasının avantajı; öğretmenlerimizin öğrenciler üzerinde tam bir hâkimiyet kurmasını sağlamaktadır.

Çayyolu en iyi LGS hazırlık kursu öğretmenlerimiz MEB müfredatına hakim konu anlatımları, yeni nesil sorular dediğimiz beceri temel soruları, muhakemeye dayalı soruları, çok pratik yöntemlerle anlatarak öğrencilerimizi başarıya ulaştırmaktadır.

 

Çayyolu LGS Hazırlık Kursu Ücretleri

 

Çayyolu en iyi LGS hazırlık kursu ücretlerimiz birçok kritere göre değişiklik göstermektedir. Bunlar; derslerin birebir mi yoksa gruplar halinde mi alınacağı, hangi derslerden ders alınacağı gibi bir çok kriter bulunmaktadır. Size en uygun fiyat teklifi sunmamız için hemen bizimle iletişime geçin.