Eryaman Matematik Kursu

 

Eryaman Matematik Kursu

 

Eryaman matematik kursu ile ilköğretim ve lise öğrencilerinin matematik dersine olan ön yargılarını yıkıyoruz. Öğrencilerin matematik dersini en sevdiği ders haline getiriyoruz. Matematik kursumuzda her seviyeden grubumuz bulunmakta olup matematik kursu gruplarımız 2 veya 3 kişiliktir. Öğrencilerimiz masa başında eğitim almaktadır. Eryaman matematik kursu olarak, İlköğretim ve lise kurs hizmetimizden yararlanan öğrencilerimize ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti vermekteyiz.

 

Eryaman YKS Hazırlık Matematik Kursu

 

12.sınıf ve mezun öğrencilerin girdiği YKS sınavında öğrenciler 2 aşamalı sınavdan geçmektedir. Bunlarda birincisi TYT sınavı, ikincisi AYT sınavıdır. Bu iki sınavda öğrencilere 40 adet matematik soru yöneltilmektedir. Bu 40’ ar sorunun 30 tanesi matematik, 10 tanesi geometridir. Sınav soru içeriği ise, TYT’ de öğrencilere muhakemeye dayalı sorular yöneltilirken, AYT’ de daha çok formül ve bilgiye dayalı sorular sorulmaktadır. Eryaman’ da üniversite sınavı YKS hazırlık matematik kursu olarak öğrencilerimizin TYT ve AYT’ de matematik dersinden yüksek netler çıkarmalarını sağlıyoruz.

 

Eryaman LGS Hazırlık Matematik Kursu

 

2017-2018 eğitim öğretim yılında değişen eğitim sistemiyle birlikte eski ismi TEOG olan sınavın yerine liseye giriş sınavı olarak LGS getirilmiştir. Yeni LGS sisteminde öğrencilere 20 tane matematik sorusu sorulmaktadır. Sorular eski TEOG sisteminden daha faklıdır. Eski TEOG sisteminde matematik dersi kazanımlarına yönelik sorular sorulurken, yeni LGS’ de yorum dayalı matematik soruları sorulmaktadır.

Eryaman LGS hazırlık matematik kursu ile beceri temelli soruları çözmek artık çok kolay. Matematik öğretmenlerimizin kullandığı pratik yöntemler ile öğrenciler yeni nesil soruları kolaylıkla çözebilecek. 8.sınıf öğrencilerimize yönelik matematik kursumuzda konu anlatımlarımız ve soru çözümlerimiz MEB kazanım ve müfredatına uygun olarak yapılmaktadır.

 

Eryaman Matematik Kursu Fiyatları Ne Kadar?

 

Anne ve babaların en çok merak ettiği konu, çocuklarının alacakları kaliteli bir eğitimden sonra ödeyecekleri kurs ücretleridir. Sizlere en uygun teklifi sunacağımızı garanti ediyoruz. Eryaman’ nın en uygun fiyatlı matematik kursu teklifimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.