11.Sınıf Matematik Özel Ders

 

11.Sınıf Matematik Özel Ders

 

11. sınıf matematik özel ders konularından bazıları; mantık, denklem ve eşitsizlikler, karmaşık sayılar, trigonometri, logaritma, diziler olarak sıralandırılabilir. Bu konuların anlaşılabilmesi için temel konuların iyi bilinmesi gerekiyor. Bu yüzden dolayı; temel konuları eksik ya da sıfır olan bir öğrencimizin bu konularda başarılı olabilme ihtimali maalesef ki yoktur. 11. sınıf matematik özel ders ile öğrencimizin matematik temel bilgisi hiç olmasa bile sıfırdan başlayarak aylar içerisinde 11. sınıf matematik dersi konularını en iyi bir şekilde yapabilecek seviyeye kadar getirmekteyiz.

Daha önce bizden matematik özel ders almış öğrenci ve velilerimizin görüşlerini inceleyebilirisiniz. Veli ve öğrenci görüşlerini incelemek için tıklayın!

11.sınıf matematik özel dersimiz, sadece sıfırdan başlamak isteyen öğrencilerimiz için değil aynı zamanda belirli konularda yardım almak isteyen öğrencilerimiz için de geçerlidir. Mesela; trigonometri ve logaritma konularını okulda dinlemiş, kitaplarda okumuş ya da internette bulduğunuz videolarda tekrar izlemiş ancak yine de anlamamış olabilirsiniz. Bu duruma konunun en net ve anlaşılır bir teknik ile ele alınması gerekir. Biz bunu sağlıyoruz ve kalıcı olarak konuları öğreneceğinizi garanti ediyoruz.

 

Üniversite Sınavına Hazırlık Matematik Konuları

 

11. sınıf matematik özel ders kapsamında ele alacağımız konulardan bazıları aynı zamanda öğrencimizin TYT, AYT, YKS' de (üniversiteye giriş sınavında da) bilmek durumunda olduğu konuları kapsamaktadır. Bu bağlamda öğrencimiz eğer üniversiteye giriş sınavı için ön hazırlık yapmayı amaçlıyorsa, 11.sınıf bunun için en doğru öğretim yılıdır. Bu öğretim yılında ele alınacak konular sayesinde öğrencimizin YKS’de başarılı olabilmesine yönelik ön alıştırma yapabilmemiz mümkün olmaktadır.

 

11. Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

11. sınıf matematik özel ders fiyatları sanıldığı kadar yüksek değildir. İnternet ortamında hem çok düşük, hem de aksine çok yüksek fiyat teklifleri sunan eğitimciler görmeniz mümkün. Bizler öğrencilerimizin hem hızlı hem de kolay bir şekilde konuları anlamasını sağlıyoruz.  Bu çalışmalarımıza karşın sizlere oldukça makul bir fiyat teklifi sunuyoruz. İletişime geçerek sadece size özel sunacağımız fiyat bilgisini alabilirsiniz.