Ümitköy Çayyolu En İyi Üniversite Hazırlık Kursu

 

Ümitköy Çayyolu Üniversite Hazırlık Kursu

 

12.sınıf ve mezun öğrencilerimizi için butik eğitim anlayışımızla Ümitköy Çayyolu üniversite hazırlık kursumuzla yanınızdayız. Bu kurs merkezimizde YKS'de yüksek başarı elde edeceksiniz. Ümitköy Çayyolu üniversite hazırlık kursumuzda başta matematik dersi olmak üzere fizik ve kimya derslerinden özel ders seçeneklerimizle hizmet vermektedir.  Kursumuz senelerdir butik eğitim anlayışıyla bugüne kadar yüzlerce öğrencinin hayalindeki üniversiteye girmelerine yardımcı olmuştur.

Bugüne kadar bizlerden özel ders alarak üniversite sınavına hazırlanmış değerli velilerimizin sevgili öğrencilerinin görüşlerini inceleyebilirisiniz.

 

Ümitköy Çayyolu Özel Gruplarda Vip Eğitim

 

Ümitköy Çayyolu üniversite hazırlık kursumuzda öğrencilerimizle derslerimizi kalabalık sınıflar yerine özel vip gruplarda her öğrencnin seviyesine uygun bire bir veya 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde, her hafta sistemli ve planlı bir şekilde işlemekteyiz. Kursumuzda öğrenci koçluğu destekli özel gruplarda, vip eğitim anlayışımızla öğretmenlerimiz öğrencilerin üzerinde tam hakimiyet kurarlar. Ümitköy Çayyolu üniversite hazırlık kursumuzda çalışan öğrentmenlerimizin hepsi en az 15 yıl tecrübeli, özel okul, dershanelerde çalışmış ve hala çalışmakta olan öğretmenlerden oluşmaktadır.

Ümitköy Çayyolu üniversite hazırlık kursu mu arıyorusunuz? Bir telefon kadar yakınınızdayız. Hemen bizimle iletşime geçin, çocuğunuzun geleceğini birlikte planlayalım.