MSÜ Matematik Özel Ders ve Matematik Kursu

 

MSÜ Matematik Özel Ders ve Matematik Kursu

 

MSÜ matematik özel ders ve matematik kursu ile ister birebir, ister gruplar halinde faydalanabileceksiniz. Açılımı Milli Savunma Üniversitesi olan MSÜ sınavında öğrencilere toplamda 120 soru sorulmaktadır. Bu sorulardan 40 tanesi matematik ve geometri dersinden gelmektedir. Doruk Hoca ve Gökhan Hoca önderliğinde, MSÜ matematik özel ders ile Milli Savuma Üniversite Sınavından yüksek netler çıkarmaya hazır olun.

 

MSÜ Matematik Kursu

 

MSÜ hazırlık matematik kursumuzdan öğrenciler iki veya üç kişilik butik gruplar halinde faydalanabilmektedirler. Ankara’nın en iyi MSÜ matematik dersi veren öğretmenleriyle çalışıyoruz. MSÜ özel ders veren Profesyonel Matematik öğretmenlerimiz her yıl yapılan MSÜ sınavlarını analiz eder. Yapılan analiz sonucuna göre çalışmalarını yönlendirir. MSÜ hazırlık süresince öğrencilerimize koçluk destekli eğitim vermekteyiz.

MSÜ matematik kursu hizmetimizden faydalanan herkese ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti ve grup derslerinde %50 indirim uygulamaktayız.Fiyatlarımız, indirimlerimiz ve sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.