YKS 2021 Matematik Özel Ders

 

YKS 2021 Matematik Özel Ders

 

YKS 2021 matematik özel ders öğrenci alımlarımız başlamıştır. Profesyonel Matematik olarak bugüne kadar yüzlerce öğrencinin hayalindeki üniversitenin kapılarını aralamalarına yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz. YKS 2021 hazırlıklarına 1 temmuz 2020 tarihi itibariyle başlıyoruz. Erken başlayıp diğer öğrencilerden daha da avantajlı konuma geçmek istiyoruz. Nasıl bir avantaj dediğinizi duyar gibiyiz.

Temel matematik bilgisi eksik olan öğrencilerimiz için öncelikli olarak yoğun bir matematik özel ders programı uygulayarak matematik dersi eksiklerini biran önce kapatıp, öğrencimizin matematik bilgi düzeyini ve seviyesini diğer öğrencilerimizin seviyesine çıkarmaya çalışırız. Eğer öğrencimizin temel matematik bilgisinde bir eksiği yoksa 2021 YKS sınavları olan TYT, AYT’ de çıkacak olan matematik ve geometri konularının konu anlatımı yapılır. Konu anlatımının arkasından bol örnek soru çözülür. Son olarak öğrenciye ödev vererek konuların pekiştirilmesi sağlanır.

 

YKS 2021 Özel Matematik Dersi Nasıl Veriliyor?

 

YKS TYT ve AYT hazırlık matematik özel ders veren öğretmenlerimiz hepsi alanında uzman, kendilerini kanıtlamış, en az 15 yıl dershane ve özel okul deneyimine sahip öğretmenlerden oluşmaktadır. YKS 2021 matematik özel ders sistemimizden;

  • Matematik özel ders öğretmenlerimizden evinizin rahatlığında
  • Ankara’da ki ofisimizde bire bir veya 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde
  • Uzaktan, internet üzerinden online özel matematik dersi

Şeklinde faydalanabilirisiniz.

Profesyonel Matematik ailesinden daha önce matematik özel ders almış değerli veli ve öğrencilerimizin görüşlerini incelemek için tıklayınız.

Sınırlı sayıda öğrenci ile çalıştığımızı belirtmek isteriz. Sizde kontenjanlar dolmadan acele edin, yerinizi ayırtın.

 

YKS 2021 Matematik Özel Dersi Fiyatları

 

YKS 2021 matematik özel ders fiyatları bir çok kriter yüzünden farklılık göstermektedir. Bunlar öğrencinin seviyesi, buna bağlı olarak haftalık kaç defa ders alacağı, aldığı dersin bire bir mi yoksa gruplar halinde mi olacağı gibi bir çok faktör bulunmaktadır. Size en iyi fiyat bilgisini verebilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.